Dzisiaj mam dla Was porcję kolejnych zdjęć z minionego tygodnia – wybrałam kilka najciekawszych kadrów z Bodrum. Lokalny internet nas niestety nie rozpieszcza, więc wgranie nawet tych pięciu fotografii na serwer okazało się być nie lada wyzwaniem… :)

Pięć zdjęć z minionego tygodnia

1. To – jak dotąd – moje ulubione zdjęcie z całego wyjazdu, autorstwa Tomka. Aby je zrobić musieliśmy się wdrapać na wzgórze z wiatrakami (pokażę Wam je dokładniej przy okazji następnego wpisu), z którego rozpościerał się widok na sąsiadujące Gumbet z jednej strony, a Bodrum z drugiej. Coś niesamowitego. Żałuję, że nie zrobiliśmy jakiejś panoramy!

Turcja - Bodrum

2. Grecki klimat w Turcji, którego nieustannie poszukuję… na szczęście daleko szukać nie muszę, bo takich elementów jest tutaj mnóstwo.

Turcja - Bodrum

3. Stragany z owocami robią wrażenie! Czy jest tutaj coś (mam na myśli owoc), czego nie znajdę u nas, w Polsce, więc koniecznie powinnam wypróbować?

Turcja - Bodrum

4. Port w Bodrum – a w tle muzeum i Zamek.

Turcja - Bodrum

5. Moje ulubione sukulenty w wersji maxi – nie mogłam się oprzeć :D

Turcja - Bodrum

Nawet nie chcę myśleć, że lada moment trzeba będzie wracać… Wszystko, co dobre, szybko się kończy. Przesyłam gorące pozdrowienia!