W nowym mieszkaniu niesamowicie cieszy mnie to, że jeden z pokoi mogliśmy mianować naszą wspólną pracownią. Jest on częściowo również garderobą, ponieważ po jednej stronie ustawiliśmy całą ścianę szaf, a na przeciwko – nasze biurka. Sporo ulepszeń trzeba tu jeszcze wprowadzić, ale na dzień dzisiejszy mogę już w domu spokojnie sobie pracować, w specjalnie do tego przeznaczonym miejscu.

Planujemy z mężem urządzenie biurowej części pokoju zupełnie na nowo, aby całość była ze sobą spójna. Na razie mamy po prostu zbieraninę przypadkowych mebli i przedmiotów. Oszczędzę Wam widoku reszty mebli, deski do prasowania i kartonów, które leżą poza kadrem zdjęcia – takie rzeczy możecie zobaczyć tylko na moim Insta Story :)

domowe biuro

Biurko i szafkę z szufladami możecie kojarzyć z wpisu o moim miejscu do pracy w domu i biurkowej organizacji, który na blogu pojawił się prawie 2 lata temu. Przyznajcie, że tutaj w białych ścianach prezentują się znacznie lepiej… :)

domowe biuro

Ten świecący light box to mój najnowszy nabytek i największa radość. Zawsze chciałam mieć u siebie taki gadżet! W ostatnim tygodniu dorwałam go w sklepie Jysk. Tomek popukał się w czoło na jego widok, a ja po cichu wierzę, że Wy rozumiecie mnie i moją ekscytację…

domowe biuro

Nie mogło u mnie zabraknąć ukochanych sukulentów – to właśnie one i niewielkie, drewniane elementy dodają tej przestrzeni trochę koloru i charakteru.

domowe biuro

Moje uwielbienie dla marmurowego wzoru przeszło już nawet z obudowy laptopa, którą widzieliście dokładniej w tym wpisie na słuchawki… Mam do niego słabość, nic na to nie poradzę!

domowe biuro

No i wiadomo – nie mogło zabraknąć też plannera Design Your Life i dzbanka kawy. Bez tego duetu nie zaczynam pracy :)

domowe biuro

Tak to sobie na dzień dzisiejszy urządziłam (a właściwie to udekorowałam), a przede mną ogromny dylemat… Co zrobić z moim małym biurem, w którym urzęduję już od prawie roku?

Niedługo będę musiała podjąć decyzję co dalej, a jestem rozdarta! Uwielbiam ten niewielki wynajmowany biurowy pokoik, który był wymarzoną, jasną przestrzenią idealną do pracy, przestrzenią, której wcześniej nie miałam w domu… Nie wiem, nie wiem, pomocy! :)

To tyle dzisiaj – do usłyszenia niedługo!

PS. Zobacz również: Jak urządzić miejsce do pracy i nauki w domu?