23 rzeczy, za które jestem wdzięczna

23 rzeczy, za które jestem wdzięczna

Dzisiejszy wpis to wpis specjalny – urodzinowy – stuknęły mi właśnie 23 lata ;) Z tej właśnie okazji postanowiłam zebrać listę 23 rzeczy, za które jestem wdzięczna. To wpis bardzo osobisty, chyba najbardziej z dotychczasowych i bardziej osobisty, niż planowałam tu zamieszczać. Ale skoro znamy się już tak długo… ;))

 

1. Jestem ogromnie wdzięczna za mój dom i moją rodzinę, bez której nie byłabym tą osobą, którą dzisiaj jestem. Mam najlepszych na świecie rodziców i mam nadzieję, że moje dzieci w przyszłości będą mogły być ze mnie tak „zadowolone”, jak ja jestem z moich… :) Jestem wdzięczna również za to, że moja własna Mama jest moją najlepszą przyjaciółką i najbardziej kreatywną osobą jaką znam. Serio. Ona wycina z opakowań po przyprawach etykietki i okleja nimi słoiczki. Podśmiewywałam się z tego przez tyle lat, a teraz robię dokładnie tak samo :)) Pewnie oberwie mi się za to co napisałam, gdy to przeczyta ;)

2. Jestem bardzo, bardzo wdzięczna za mojego X., który znosi mnie już spory kawałek czasu i całkiem nieźle mu to idzie :) Jest dla mnie nieustannym wsparciem w każdej, najdrobniejszej sprawie. Motywuje mnie do działania, zachęca i zawsze we mnie wierzy. Gdyby nie on – nie byłoby ani tego bloga, ani mojego sklepu. On zawsze wysłuchuje moich szalonych pomysłów – i zamiast wyśmiania ich, czego zwykle się spodziewam – mówi: super, no to działamy, pomogę, jak tylko będę potrafił. Dziękuję!!!

3. Jestem wdzięczna za mojego starszego brata, który od zawsze jest dla mnie wielką inspiracją i choć „nie cierpieliśmy się” szczerze przez całe życie to teraz skoczyłabym za nim w ogień :) Sporo czasu zajęło mi dostrzeżenie jaki to fajny facet, ale lepiej późno, niż wcale!

4. Jestem wdzięczna za wszystkie zbiegi okoliczności i przypadkowe sytuacje, dzięki którym jestem teraz tu, gdzie jestem. Często towarzyszy mi wrażenie, że więcej mam szczęścia niż rozumu :)

5. Jestem wdzięczna za to, że ktoś kiedyś postanowił dać mi szansę i w 19-letniej studentce pierwszego roku zauważył potencjał. Dzięki tej szansie właśnie – i duuużej ilości ciężkiej pracy – dzisiaj mam za sobą już 4 letnie doświadczenie w branży, które otwiera mi możliwości robienia różnych naprawdę fajnych rzeczy.

a23 rzeczy, za które jestem wdzięczna

6. Jestem wdzięczna za to, że wybory które podejmuję okazują się być dla mnie dobre :)

7. Jestem wdzięczna za tego bloga, bo choć nie wiem jak banalnie by to nie zabrzmiało, to zmienił on naprawdę sporo w moim życiu, poznałam mnóstwo interesujących osób, zostałam kilkakrotnie doceniona tak, jak wcześniej mi się nawet nie śniło. Dzięki niemu stałam się o wiele bardziej zorganizowana i poukładana.

8. Jestem wdzięczna za wsparcie i motywację, którą dostaję od Was. Dzięki Waszemu pozytywnemu odzewowi cały czas chce mi się starać, robić więcej i lepiej.

9. Jestem wdzięczna za pasje, które mi towarzyszą – takie jak np. fotografia – i chociaż fotograf ze mnie żaden, to cały czas pamiętam dzięki temu, by zauważać najdrobniejsze momenty i się z nich cieszyć.

10. Jestem wdzięczna za to, że przyszłość rysuje się przede mną w jasnych barwach i nie opuszcza mnie uczucie, że to mój rok :)

11. Jestem wdzięczna za to, że mogę sobie pozwolić na realizację moich marzeń, pragnień i zachcianek – oczywiście w ramach zdrowego rozsądku :)) i że nigdy mi tak na prawdę niczego nie brakowało, nawet jeśli czasami myślałam inaczej.

12. Jestem wdzięczna, że mogę jeść co chcę i co lubię, i po tym wszystkim nie ważę jeszcze 125kg :D Wiem, że przydałoby mi się dużo więcej ruchu niż mam w chwili obecnej (to znaczy: jakikolwiek ruch poza kursowaniem pomiędzy domem, samochodem i pracą), ale nie jest źle :)

13. Jestem wdzięczna za najlepszą książkę o… wdzięczności, którą przeczytałam, z której wziął się pomysł na tego posta właśnie, czyli „The Magic”. To najbardziej pozytywna książka, jaką czytałam i która faktycznie coś w moim życiu zmieniła.

23 rzeczy, za które jestem wdzięczna

14. Jestem wdzięczna za pewną dwójkę ludzi, z którą mam absolutnie najlepsze flow, jakie można mieć. Całymi godzinami potrafimy planować nasze przyszłe wielkie biznesy i rozkładać na czynniki pierwsze misję zdobycia świata. Uwielbiam to!

15. Jestem wdzięczna za grupę świetnych dziewczyn, z którymi robimy absolutnie najlepsze sushi w mieście, możemy gadać, bawić się i tańczyć do białego rana.

16. Jestem wdzięczna za to, że ktoś mi kiedyś wytłumaczył, że porażki nie istnieją. Że istnieją tylko informacje zwrotne. Świadomość tego pomaga w radzeniu sobie z wszelkimi niepowodzeniami, bo nie istnieje przecież osoba, której wszystko by się w życiu udawało.

17. Jestem wdzięczna za to, że wszystkie złe rzeczy w moim życiu, moje małe wielkie tragedie i osobiste końce świata zawsze dawały początek pozytywnym zmianom i przynosiły mi dobre rzeczy.

18. Jestem wdzięczna za 5kg rudego futra, najcudowniejszego na świecie!!! Bo wprowadza do naszego domu potężną dawkę śmiechu :))

19. Jestem wdzięczna za to, że czuję się kochana. Że mam na kogo liczyć.

20. Jestem wdzięczna za to, że potrafię widzieć w innych osobach pozytywy, wierzyć, że nie zawodzą mnie z premedytacją i wybaczać.

23 rzeczy, za które jestem wdzięczna

21. Jestem wdzięczna za wszystkie osoby dookoła mnie, nawet za te, których na co dzień nie lubię, każda relacja uczy nas czegoś innego, niektóre z nich np. wyrozumiałości, cierpliwości i opanowania. To też jest cenna lekcja.

22. Jestem wdzięczna za to, że wszystkie moje smutki mijają bardzo szybko, że złe humory nie trzymają się mnie zbyt długo i szybko wychodzi słońce. Że szybko potrafię się pozbierać i na nowo uwierzyć, że będzie ekstra :))

23. Jestem wdzięczna za te naprawdę dobre 23 lata i z wielką nadzieją spoglądam w te kolejne. Będą jeszcze lepsze, czuję to :)

 • Wszystkiego NAJLEPSZEGO, spełnienia marzeń, INSPIRACJI, pomysłów i ich realizacji :-)
  SUKCESÓW!
  Życzy Kasia.

 • Alinko, życzę Ci spełnienia wszystkich marzeń! I tak jak już napisałam na facebooku – twórz dalej i inspiruj i zachwycaj! Dziękuję Ci za to bardzo! Całuję mocno!
  Marysia

 • A ja Ci życzę dalszej mocy do działania, spełnienia wszystkich marzeń, tych dużych i tych malutkich, i samych życiowych wspaniałości ;)

 • Piękne! Nie pozostaje mi nic innego jak cieszyć się z Twojego szczęścia i życzyć Ci go jeszcze więcej :) Wszystkiego najlepszego!!!! :))

 • Wspaniały post! Życzę wszystkiego najlepszego z okazji urodzin i niekończących się inspiracji:)
  Ps. Jeśli chodzi o nr 2 ja mam tak samo:) P. zawsze mnie wspiera, choćby nie wiem co. Szczęściary z nas, że mamy przy boku swoich rycerzy na białym koniu:)

  • Alina

   No, nie mogę narzekać :)) Choć łatwo to ze mną nie jest ;)

 • Piękny post:) Wszystkiego, co najlepsze!:):)

 • Piękne słowa napisane z prawdziwą i szczerą samoświadomością a przy tym tak pozytywne :) Wszystkiego najlepszego, spełniaj swoje marzenia i realizuj kolejne cele! Kibicuję Ci :)))

  • Alina

   Bardzo mi miło, dziękuję! :)

 • IJ

  Wszystkiego najlepszego, i oby się układało dalej tak, jak teraz, albo jeszcze lepiej!:)

 • Wszystkiego najlepszego, jak najwięcej sukcesów i powodów do wdzięczności :)

 • Życzę Ci aby z każdym dniem tych powodów do wdzięczności było coraz więcej!
  Słodkiego miłego życia :-)

 • Alinko życzę Ci dalszych sukcesów, spełnienia wszystkich marzeń i obyś mogła tę swoją listę co rok wydłużać :)

  • Alina

   O Paula, jak miło Cię tu widzieć :) Dziękuję bardzo!:)

 • Życzę kolejnych 23 powodów do dumy! Spełnienia małych i wielkich marzeń i upartości w dążeniu do wytyczonych celów :)

 • Przecudowny post, pełen radości i szczęścia :) Ja ze swojej strony mogę Ci życzyć wszystkiego co najlepsze, spełnienia marzeń i robienia w życiu tego, co naprawdę kochasz! Bardzo się cieszę, że trafiłam na Twój blog, bo mogę w nim odnaleźć wiele inspirujących rzeczy, tych do domu i tych bardziej kobiecych.
  I cholernie zazdroszczę Ci brata – ja niestety jestem jedynaczką.

  Jeszcze raz wszystkiego najlepszego ;)

  • Alina

   Ha, no ja również się cieszę, że w jakiś sposób tu do mnie trafiacie :) A co do brata – to całe życie myślałam o tym jak fajnie byłoby mieć siostrę, to się dopiero po czasie docenia :)

 • Kochana wszystkiego najlepszego!Piękny wpis:):):)Mam podobne podejście do rzeczy i równie kreatywną mamę:)Aby wszystko Ci się udawało, spełniało i przede wszystkim spełnienia marzeń:)Ściskam i design your life as you want:)

  • Alina

   Design your life as you want – świetne :)) Lou :*

 • Cudny post :)

  Również dołączam się do życzeń wszystkiego najlepszego :) Aby ta lista rzeczy, za które jesteś wdzięczna stale rosła, marzenia zamieniały się w cele, do realizacji których będziesz miała zawsze mnóstwo energii :) Aby otaczali Cię pozytywni ludzie, na których pomoc możesz zawsze liczyć i abyś umiała dostrzegać piękno i inspiracje we wszystkim co Cię otacza (chociaż to chyba masz już opanowane do perfekcji ;) )!

  Sto lat! :)

  • Alina

   Do perfekcji na pewno nie, nad wieloma rzeczami muszę jeszcze popracować… Dziękuję Ci bardzo Basiu za szczere życzenia!:)

 • Wszystkiego wszystkiego naj naj naj….wielkiej sławy, światowego biznesu…. i piękny bardzo osobisty wpis.

 • ola

  ojej.. :) to ojej to dlatego, że czytając to miałam dużego banana na twarzy a przy tym lekkie wzruszenie. jesteś niesamowitą osobą Alinko i cieszę się bardzo, że kiedyś coś mnie tu do Ciebie sprowadziło :) samych najlepszości! ogromnej dawki uśmiechu każdego dnia, żebyś w każdym momencie swojego życia mogła powiedzieć ‚jestem szczęśliwa’. rozwijaj się, twórz, bo robisz to wspaniale i nigdy się nie dawaj :) i duuużo miłości i pozytywnej energii wokół siebie! buziaki! :*

  • Alina

   Czytam Wasze komentarze z wielkim uśmiechem na twarzy :)) Dziękuję Olu!

 • KOCHANA! Szkoda, że dziś nie ma słońca, należy CI się w 100 %! Życzę Ci dalszego rozwoju, żebyś się spełniała i zawsze zaskakiwała nas tutaj swoją kreatywnością, aby w życiu zawsze szło po Twojej myśli, wspaniałych ludzi ( chociaż masz ich mnóstwo), spełnienia wszystkich marzeń, żebyś zawsze była taka uśmiechnięta i pełna energii!

  ŚCISKAM! :**

  • Alina

   Kudelsie mój kochany :)):*

 • A ja życzę Ci, abyś co roku mogła dopisać przynajmniej jeden kolejny punkt do tej listy :) mam nadzieję, że dasz radę pomieścić tyle szczęścia w sobie :)

  • Alina

   Dam radę… a jak będzie kłopot, to się z kimś podzielę :)

 • Ojej, ile ładnych rzeczy mi tu opowiedziałaś na sam wieczór! Uśmiecham się do Ciebie szeroko i przesyłam moc życzeń, żebyś za rok mogła napisać dwadzieścia cztery rzeczy, za które jesteś wdzięczna, a za dziesięć trzydzieści trzy :)))

  • Alina

   Strach się bać co będzie jak dojadę do 50tki… :D

 • Ja jestem wdzięczna za Twój blog. Jestem zachwycona jak nigdy, nie mogę oderwać wzroku od.. od wszystkiego tutaj! I już planuję zakup bransoletki z Lilabox ale wszystkie są tak piękne, że nie mogę się zdecydować.

  Jesteś niesamowita! :*

  • Alina

   Dzięki Sandra :) Pojęcia nie masz jak to cieszy :))

 • Zostałaś oTAGowana! :) Po szczegóły zapraszam do siebie na bloga! ♥ [http://www.13thdoor.blogspot.com/2013/03/tag-liebster-blog-award.html]

 • eM.

  Ufff… a mnie zatkało… DOSŁOWNIE (w gardle ścisnęło, łzy w oczach stanęły – ale muszę się twardo trzymać, no bo przecież w pracy jestem ;)).
  Kocham Cię za te 23 lata, a nawet troszkę dłużej :***

 • Syllunia

  Wspaniale napisane ! Bije od Ciebie taka energia i pozytywne nastawienie do życia, że aż człowiek zaczyna się zastanawiać, czy jego życie jest ciekawe, czy może warto coś w nim zmienić?:) Jeszcze raz życzę Ci wszystkiego, co najlepsze i kolejnych lat pełnych inspiracji i miłości:)

 • Baaaardzo pozytywny blog! Od pewnego czasu zaglądam tu codziennie, by dobrze się nastroić na każdy dzień.

  Też mam swoje miejsce w sieci, ale o trochę innej tematyce. W listopadzie zostałam mamą i to córeczka od tego czasu jest w centrum uwagi. Mimo to, nie zapominam o sobie, bo szcześliwa mama to szczęśliwe dziecko! :)

  • Alina

   Byłam, widziałam. Najważniejsze to znaleźć swój temat :) Bardzo mi miło, że zaglądasz tu codziennie…:) Pozdrowienia dla Ciebie i dla maluszka!

 • Ada

  A ja jestem Ci wdzięczna za ten post! :)

 • Jaki piękny, życiowy wpis. Masz świetne podejście do życia. Ludzie powinni brać z Ciebie przykład. Gratuluję osiągniętych sukcesów, wierzę, że będą następne, bo z takim nastawieniem świat stoi przed Tobą otworem :)

  Pozdrawiam :)

 • q`natalia`q

  Najlepsze życzenia! odkąd systematycznie – prawie codzienie pojawiają się wpisy chętniej niż na inne blogi tutaj zaglądam !
  Wspominasz w swoim wpisie o książce „the Magic” czy można prosić o coś więcej (autora?) chyba pominęłam wpis o niej na blogu ?
  Pozdrawiam :)

  • Alina

   Nic nie przegapiłaś, o The Secret faktycznie jeszcze wpisu nie było. Ale zainspirowałaś mnie i w najbliższym czasie coś na jej temat napiszę.

 • Wszystkiego najlepszego!
  Wielu różnych powodów do radości i wdzięczności.
  To piekne, że możemy być wdzięczni za to, co nas otacza :)

 • Najlepszego! Niech Ci przybędzie dodatkowych sto powodów do wdzięczności, szczęścia i spełnienia w najbliższym roku :) Tego CI życzę :)

 • No to wszystkiego najlepszego!!! Ja jestem wdzięczna za to, że założyłaś tego bloga :)

 • Wszystkiego Najlepszego. Ten post jest niezwykle motywujący. Po przeczytaniu tego zaczynam dostrzegać jak wiele mam a jak rzadko to dostrzegam :)

 • Bardzo fajna jest ta stronka, dodałam już ją do zakładek ;)

  Fajne jest takie podsumowanie wszystkiego co najlepszego nas spotkało. Zazdroszczę Ci trochę tego optymizmu ;)

 • Genialny pomysł.
  Lista świetna !! ;))
  Warto czasem pomyśleć ile dobrych rzeczy spotkało nas.
  Zapraszam do siebie —-> http://www.everyday-smart.blogspot.com

 • Świetny wpis, bo świetny blog :D
  będę tu bardzo często :)

 • monia

  Świetny blog! Zachwyciłam się nim, inspirujesz mnie do lepszego życia. Ja również ci życzę WSZYSTKIEGO CO NAJLEPSZE- chociaż trochę spóźnione :) Mam jeszcze pytanie odnośnie książki: Kto jest jej autorem, bo nie mogę jej nigdzie znaleźć, a chciałabym ją przeczytać?

 • Bardzo fajny, inspirujący post :) aż człowiek sobie myśli: „Jeny, przecież Ty też masz tyle powodów, zeby być wdzięczna! Po co narzekać, po co się martwić?”. To najlepszy prezent, jaki moglaś mi dać z okazji swoich 23 urodzin :) Wszystkiego najlepszego! :**

 • Angelika

  Co to za książka? Tzn. autor jaki? Zaciekawiłas mnie ;)

 • ależ pozytywny post! dziękuję za niego :) zima niestety rozłożyła mnie na łopatki i bardzo się cieszę, że mam fajną lekturę w łóżku :)

 • Bardzo pozytywny post! To lubię :)
  Sama mam kilka pozycji za które jestem wdzięczna. Warto być wdzięcznym na co dzień, nieraz się o tym przekonałam:) Poczułam się zainspirowana- dziękuję:)

  Malko

 • Pingback: Recenzja książki „The Magic” (Rhonda Byrne) i kilka słów o wdzięczności | Design Your Life()

 • Pingback: “Dziękuję” | Actually, you can!()

 • Przeglądam sobie właśnie starsze posty na twoim blogu bo nie ukrywam, że twój blog mnie inspiruje i bardzo go lubię. Jestem od ciebie troszkę starsza i czytając ten post też mogłabym taki napisać mając 23 lata.
  Wtedy moje życie było piękne. Ale już rok później szlag wszystko zaczął trafiać i z udanego życia zrobiła się ruina. Teraz po 5 latach próbuje sobie to życie odbudować, w końcu niegdy nie wolno tracić nadziei, że kiedyś znowu będzie dobrze. A tobie z całego serca życzę wszystkiego najlepszego. Jesteś niesamowicie pozytywną osobą. pozdrawiam

 • Pingback: Znajomi, których tak naprawdę nie znam: designyourlife.pl | pomalutku()