Dzisiaj chcę podzielić się z Wami moją miłością do firmy BoConcept. Jest to sieć duńskich salonów oferujących wyposażenie wnętrz: meble, dodatki, dekoracje. BoConcept charakteryzuje wyjątkowy, nowoczesny design, podążanie za najnowszymi trendami.

W mało którym sklepie znajduję tak wiele elementów, które chętnie widziałabym we własnym domu. Ze względu na ceny na razie nie mogę sobie jednak na to pozwolić, ale mam nadzieję, że z czasem się dorobię… ;)

Ostatnio odwiedziłam ich salon w Katowicach, gdzie zrobiłam dla Was kilka zdjęć. Showroom urządzony jest bardzo nowocześnie co idealnie trafia w mój gust.

Czerwony fotel – świetny akcent kolorystyczny do ożywienia wnętrza, któremu brakuje wyrazu.

Pomarańczowy fotel to moja największa miłość. Patrząc na niego automatycznie się uśmiecham, bo mam wrażenie, że te guziki na oparciu patrzą się na mnie ;) Jest niesamowicie wygodny, no po prostu dla mnie stworzony. Niestety – kosztuje ok. 2 tys. zł.

W ofercie znajdują się nie tylko meble, ale również m.in. dywany i oświetlenie.

A poniżej możecie obejrzeć proponowane przez BoConcept dodatki.

Moim ulubieńcem jest poduszka w różnokolorowe kółeczka.

Urzekły mnie ich propozycje wyjątkowych zegarów.

Wszystkie zamieszczone powyżej zdjęcia (oprócz okładki katalogu) są mojego autorstwa. Post nie ma charakteru reklamowego, stanowi wyłącznie wyraz mojego zainteresowania tą marką.

Jeśli chcecie się dowiedzieć czegoś więcej  – strona internetową firmy: http://www.boconcept.com.pl

A poniżej kilka propozycji aranżacji – zdjęcia z katalogu BoConcept – które chwytają mnie za serce. Uwielbiam takie surowe aranżacje z wykorzystaniem betonu oraz dodatków w intensywnych kolorach. Zobaczcie sami.

Jak Wam się podobają ich propozycje? Przygarnęlibyście coś z ich oferty do siebie?