Jednym z najlepszych miesięcy w roku jest dla mnie marzec. Nadchodzi niebawem moja ukochana wiosna – może tym razem tej kalendarzowej dotrzyma kroku prawdziwa wiosna wokół nas, w przyrodzie :) Już teraz obecna aura jest cudowną odmianą po mrozach i pluchach. UWIELBIAM!

A do tego wszystkiego w marcu świętować będę swoje 27 urodziny. Jestem jeszcze na tym etapie, że z każdego kolejnego roku bardzo się cieszę. Ciekawe, czy kiedyś mi to minie. A może nigdy? :)

Planner Design Your Life

>>> Zobacz: DesignYourLife planner <<<

Miniony miesiąc podsumowałam w lutowych migawkach – zerknij do tego wpisu, jeśli ciekawi Cię co się u mnie działo. A działo się sporo! Dzisiaj nadeszła pora na plany marcowe…

Marzec z pomysłem – plany, cele i wyzwania

BIZNESOWO

  • Zlecić wykonanie nowej identyfikacji wizualnej dla bloga i całej mojej działalności. Obecne logo Design Your Life towarzyszy mi od samego początku. Czas najwyższy na zmiany. Przede mną duże wyzwanie, bo jestem dosyć wymagająca i wybredna –  muszę zdecydować komu tę pracę powierzę… Jeśli możecie mi polecić jakichś wyjątkowo dobrych grafików, czy studia projektowe, które będą w stanie dobrze wyczuć mnie i mój styl – koniecznie dajcie znać w komentarzach.
  • Rozejrzeć się za nowym blogowym szablonem. Myślałam, że dam radę go wprowadzić na nadchodzącą 5 rocznicę blogowania, ale musiałam się skupić na innych zadaniach. Co się odwlecze…
  • Uporać się z moją nową stroną, nad którą intensywne prace trwają. Już niedługo będę mogła pokazać Wam o co chodzi.
  • Wysłać do Was chociaż jeden newsletter :D

DOMOWO

  • Zamówić/kupić meble do salonu: duże, do samego sufitu, aby pomieściły wszystkie gadżety, które obecnie przechowuję w moim wynajmowanym biurze. Oprócz tego w marcu chyba czas najwyższy zaopatrzyć się w stół i krzesła… Małymi kroczkami do celu.
  • Zdecydować się na sposób zasłaniania okien – rolety, czy żaluzje? Chyba rolety, ale jakie? Jest ich tyle różnych typów, że głowa boli. Na razie w oknach powiesiliśmy zasłony, ale jest to mało praktyczne. A Wy – co stosujecie u siebie?
  • Urządzić urodzinowo-parapetówkową imprezę dla najbliższej rodziny.

OSOBIŚCIE

  • Odżywiać się według przygotowanego jadłospisu (bez laktozy i pszenicy). Jestem właśnie w trakcie takiego specjalnego kursu – nazywa się „Korepetycje z odchudzania”. Zaproponowane przez Dr Lifestyle jadłospisy są absolutnie fantastyczne – nie ma w nich posiłku, który zniechęcałby mnie doborem składników, czy trudnością przygotowania.
  • Przygotować moją szafę na nadejście wiosny – chyba czas na wprowadzenie do niej jakiś kolorów. Przez jesienno-zimowe miesiące zawartość mojej garderoby zrobiła się bardzo monotonna i królują w niej szarości.
  • Wybrać się w końcu na pedicure. Na co dzień samodzielnie zajmuję się swoimi stopami i dłońmi (więc zwykle paznokcie są nie pomalowane, bo mi się nie chce), nie chodzę regularnie do kosmetyczki. W marcu mam ochotę trochę się rozpieścić!

Planner Design Your Life

To tyle jeśli chodzi o moje marcowe plany – mocno pilnuję się, żeby nie było ich zbyt dużo i nie pozwalam sobie na stworzenie więcej niż 3-4 punktów w każdej kategorii. Wszyscy wiemy jak to się potem kończy… Udanego miesiąca Wam życzę!

PS. Szukasz nowego narzędzia do organizacji? Widoczny na zdjęciach Design Your Life Planner poleca się na zorganizowaną wiosnę. Czytelnicy DesignYourLife.pl  zawsze mogą liczyć na 10% zniżki na zakupy w moim sklepie – wystarczy składając zamówienie wpisać kod rabatowy „CZYTELNIK-DYL” :)