Graweromat1

Znacie mnie już od jakiegoś czasu, więc wiecie jak bardzo lubię oryginalne gadżety i akcesoria inne niż wszystkie :) Z tego właśnie powodu Graweromat skradł moje serce i dzięki nim jestem właścicielką kilku niepowtarzalnych drobiazgów, z zaprojektowanymi przez siebie grawerami.

 

Kreatywne podejście do produktów

Bardzo spodobało m się podejście ekipy Graweromatu i ich otwartość na wszelkie pomysły i propozycje. Proponują oni spersonalizowanie sprzedawanych przez siebie produktów poprzez ozdobienie ich grawerem, a wygrawerować możecie wszystko, co tylko przyjdzie Wam do głowy :) Ja miałam ochotę na jakiś ciekawy notatnik, w którym będę mogła zebrać wszystkie swoje związane z blogiem notatki i zdecydowałam się pokryć całą przednią okładkę napisami.

Ale to nie wszystko, bo ich załoga otwarta jest również na nowe projekty, których w sklepie jeszcze nie ma. Jesteśmy właśnie na etapie omawiania kilku moich pomysłów i bardzo możliwe, że już niedługo powstanie kilka rzeczy mojego projektu :)

Graweromat3

Graweromat4

Graweromat6

Ciekawa sprawa to to, że cały notatnik wykonany jest z jednego kawałka drewna :) W środku przykręcone są małe kółeczka (takie jak w segregatorach) na wpięcie bloku kartek.

Graweromat2

Graweromat graweruje na wszystkim ;) Nie tylko ich autorskie notatniki i podkładki, ale również korkowe postawki pod szklanki czy np. długopisy (ale nie takie zwyczajne – w ofercie mają długopisy wykonane z kartonu oraz drewna).

Takie spersonalizowane akcesoria i biurowe materiały stanowią idealny pomysł na prezent. Taki notatnik czy długopis z własnym imieniem zawsze będzie bardzo miłym akcentem, bo to coś wykonanego specjalnie dla nas :)

Graweromat5

Graweromat10

Rysiowi również się spodobało – ale muszę Wam przyznać, że zapach sklejki działa na niego trochę dziwacznie! Sami zobaczcie…

Graweromat8

Graweromat7

Mnie najbardziej oczarowały drewniane elementy, ale w sklepie znajdziecie również różnego rodzaju wyroby filcowe :) Wiele ciekawych realizacji możecie zobaczyć na ich blogu, KLIK.

Rabat specjalnie dla Was :)

To jeszcze nie wszystko – Graweromat.pl ma dla Was małą niespodziankę i proponuję Wam 15% zniżki przy zakupach. Wystarczy, że użyjecie kodu rabatowego „DesignYourLife„, a wartość całego Waszego zamówienia zostanie pomniejszona o 15%. Jeśli jeszcze nie macie pomysłu np. na prezent dla mamy na Dzień Matki, czy urodziny kogoś znajomego, to może któryś ze spersonalizowanych produktów Was zainteresuje :)

 

To tyle na dziś! Mam nadzieję, że dzisiejszy post przypadł Was do gustu :) Do usłyszenia niedługo!