Są takie sentencje, które wyjątkowo głęboko zapadają w pamięć, są zdania mówiące o najbardziej istotnych dla nas sprawach. Są słowa, które dają do myślenia i pozwalają spojrzeć na stare sprawy z zupełnie nowej perspektywy. Dzisiejszy wpis jest zapowiedzią niespodzianki :) Ten, kto podzieli się swoim ulubionym cytatem, będzie miał szansę zgarnąć moją ulubioną biżuterię z Lilabox.

A czym jest obiecana niespodzianka?

Przygotowałam dla Was coś specjalnego! Design Your Life jest najprawdopodobniej najrzadziej organizującym konkursy blogiem w sieci :) W związku z tym, że po kilkumiesięcznej przerwie nie otworzyłam jednak ponownie mojego sklepu Lilabox z biżuterią, postanowiłam obdarować szóstkę moich Czytelników wykonaną przeze mnie biżuterią (rozdam 3 naszyjniki i 3 bransoletki).

Wiem, że niejedna moja Czytelniczka była zawiedziona, jednak ostatecznie postanowiłam z tej działalności zrezygnować. Doszłam do wniosku, że nie mogę się „rozdrabniać” i powinnam z całym zaangażowaniem ruszyć w kierunku, który wydaje mi się najbardziej atrakcyjny i najmocniej mnie pociąga.

Moja ulubiona biżuteria

No dobrze, już wracam do tematu. Postanowiłam wykonać i następnie rozdzielić kilka takich modeli biżuterii, które sama lubię najbardziej – wykonanych rzecz jasna specjalnie dla zwycięzców konkursu :) Poniższy naszyjnik jest moim absolutnym numerem jeden! Sądzę, że w ciągu ostatnich 365 dni założyłam go jakieś 200 razy :D Możecie to sprawdzić na moim Instagramie, bo w ciągu minionego roku pojawił się na mniej więcej połowie opublikowanych zdjęć. Uważam, że pasuje do wszystkiego i dodaje charakteru najzwyklejszej koszulce. Mam go na sobie tu, i tu, i tu, i tu, i tu, i tu… ;)

Jedną z moich ulubionych bransoletek jest ta z łańcuszków z cyrkoniami. Bardzo fajnie komponuje się z zegarkiem na bransolecie i ma nietypowe, magnetyczne zapięcie.

BIŻU

Masz ochotę na biżuterię Lilabox?

Zasady są bardzo proste – należy tylko pod tym postem zostawić komentarz, w którym podzielisz się ze mną najbardziej inspirującym Cię cytatem, myślą, czy aforyzmem. Jeśli znasz autora słów – będzie fajnie, jeśli również go podasz. Jeśli masz ochotę, możesz też uargumentować, dlaczego właśnie taki, a nie inny cytat podajesz.

  • Dodatkowo w komentarzu musicie określić, czy chcecie otrzymać naszyjnik, czy bransoletkę.
  • Nie ma żadnych specjalnych warunków, nie musicie polubić fanpage’a na Facebooku, choć będzie mi oczywiście miło, jeśli to zrobicie :)
  • Nagrodzę 6 osób – trzy z nich otrzymają naszyjnik, a trzy bransoletkę.
  • Biżuterię dla zwycięzców wykonam na zamówienie, tzn. rozmiar bransoletki dopasuję do obwodu nadgarstka. Naszyjnik ma regulację długości.
  • Komentarze możecie zostawiać pod wpisem do niedzieli, 12 stycznia do 23:59.
  • Wyniki ogłoszę w środę, 15 stycznia na blogu.. Wybiorę 6 cytatów, które najbardziej mi się spodobają.

Biżuteria Lilabox

 

Ciekawa jestem jakie cytaty są dla Was najbardziej inspirujące. O moim własnym napiszę w notce z wynikami – myślę, że uda się nam wspólnymi siłami przygotować ciekawy zbiór :)