Pięć plus pięć… czyli 5 moich zdjęć z minionego tygodnia i 5 linków, którymi koniecznie chcę się z Wami podzielić. To był dobry tydzień!

 

Pięć zdjęć z ostatniego tygodnia

1. (powyżej i poniżej) Zdjęcie z mojej ulubionej włoskiej knajpki, dzięki której zakochałam się w pizzy – bo wierzcie lub nie, ale przez 23 lata utrzymywałam, że jej nie lubię. Jadam ją głównie z szynką parmeńską, mozarellą i rukolą (mój przepis na domową pizzę z szynką i rukolą), najchętniej w Len Arte na Mariackiej. Przy okazji – mają naprawdę świetne wnętrza!

piecplus-designyourlife5

 

2. Poprzedni weekend spędziłam w Warszawie, m.in. biorąc udział w ciekawych warsztatach piwno-kulinarnych wraz z kilkunastoma innymi blogerami. Żeby nie było, że spotkaliśmy się tylko by pić piwo Książęce – jak widać na załączonym obrazku my wsłuchiwaliśmy się również w jego dźwięk… a później oczywiście gotowaliśmy.

Pięć plus pięć - Designyourlife.pl

 

3. Warszawa dalej świąteczna. Sobota była bardzo długa i intensywna!

Pięć plus pięć - Designyourlife.pl

 

4. Muszę wybrać się kiedyś na spacer z aparatem po moim mieście w poszukiwaniu jakichś ładnych miejsc. Wierzę, że gdzieś tam muszą być. I nie piszcie, że wszędzie będzie ładnie, gdy spadnie śnieg, bo ja nie cierpię śniegu, chlapy, zmarzniętych stóp i przemoczonych butów ;)

Pięć plus pięć - Designyourlife.pl

 

5. Najlepszy zakup grudnia – mój wymarzony Fossil, którego najchętniej wogóle nie ściągałabym z ręki. Jest po prostu idealny. Michaele Kors’y mogą już dla mnie nie istnieć.

fossil es3062

 

Pięć linków, które zainteresowały mnie w ubiegłym tygodniu

1. Niezwykle przydatny artykuł na Jamowie.tojak założyć firmę (w 7 krokach). Mam zamiar niedługo wykorzystać jego wskazówki. I jeszcze wielki plus dla Andrzeja za nowy szablon bloga! Bardzo ładny i czytelny.

2. Mój ulubiony dział na blogu Catherinetheowner, czyli DIY buisness, warto zajrzeć – zarówno, jeśli firmę już macie, jak i wtedy, gdy dopiero marzy się Wam ona kiedyśtam w przyszłości.

3. Jeżeli lubicie oglądać filmy na YouTube o tematyce urodowo-lifestylowej (i jeśli nie jesteście facetami), to powinnyście znać Missglamorazzi. Oglądam ją od kilku dobrych lat, ale moją faworytką została dopiero po jej grudniowym cyklu DIY December. Każdy film Missglamorazzi jest niesamowicie dopracowany i przyjemny, a Ingid przy okazji jest jedną z najładniejszych moich zdaniem beauty guru w sieci. Polecam jej film z przepisem na jabłkową owsiankę!

4. Happyholic opublikowała ostatnio ciekawy wpis o analizie kolorystycznej. Obecnie wybierając kolory ubrań postępuję intuicyjnie, trochę po omacku. Przydałaby mi się takie profesjonalne przeanalizowanie mojego typu urody.

5. Kojarzycie stronę Laurenconrad.com? Spodobał mi się jej artykuł z listą 10 rzeczy, których powinna pamiętać każda dwudziestokilkuletnia dziewczyna.

 

To już wszystko dzisiaj – życzę Wam wszystkim udanego tygodnia. Zapowiada się pracowicie :)