KONKURS STOJAK

Witajcie kochani! Niezwykle pozytywna moda na jazdę na rowerze w Polsce świetnie się rozwija i aż miło jest widzieć, jak rowerzystów przybywa. Ale jednego u nas niestety brakuje – odpowiednich miejsc, w którym będzie można swój rower pozostawić. No dobra, brakuje więcej niż tylko tego jednego – ale temu akurat możemy zaradzić! Mam dla Was dzisiaj specjalne info ;) Słyszeliście już o konkursie, w ramach którego będziecie mogli stworzyć projekt i zostać twórcą elementów krajobrazu? ;)

 

O co chodzi i co można wygrać?

Zadaniem konkursowym jest przygotowanie projektu stojaka rowerowego. Konkurs trwa od 20 maja do 21 czerwca br. Jeśli zastanawiacie się, czy możecie wziąć w nim udział, jeśli profesjonalnie nie zajmujecie się projektowaniem – to mam dobre wieści, bo jak najbardziej tak. Konkurs zorganizowany został w dwóch odrębnych kategoriach: Pasjonaci oraz Profesjonaliści.

Ta pierwsza kategoria, czyli PASJONACI, skierowana jest do wszystkich tych, którzy lubią rysować, są kreatywni i mają mnóstwo ciekawych pomysłów. Na trójkę zwycięzców czeka odpowiednio 5000, 3000 lub 1500 zł.

Druga kategoria, czyli PROFESJONALIŚCI, skierowana jest do projektantów, architektów oraz designerów, a ich dodatkowym zadaniem jest wykazanie się znajomością zasad projektowania elementów architektury użyteczności publicznej. Laureat w tej kategorii otrzyma nagrodę pieniężną w wysokości 10 000 zł, a według jego projektu zostaną wyprodukowane stojaki. Osoby, które zajmą miejsca II i III otrzymają odpowiednio 5000 oraz 2500 zł.

Więcej informacji znajdziecie na stronie konkursowej, czyli TUTAJ.

 

Postaw na stojak

Kto organizuje konkurs?

Kampania organizowana jest przez Stowarzyszenie Twórców Grafiki we współpracy ze stowarzyszeniem Miasta dla Rowerów oraz McDonald’s Polska. Szczegóły konkursu oraz jego regulamin znaleźć można na specjalnej stronie www.postawnastojak.pl oraz na profilu facebook.com/McDonaldsPolska.