pudełko w pepitkęDzisiejszy post jest zbiorem drobnych rzeczy, które sprawiają, że się uśmiecham. No same(i) powiedzcie: jak świetne jest moje nowe pudełko w pepitkę?! Nowy nabytek do mojej pepitkowej kolekcji (to przeradza się w małą obsesję) pochodzi z Biedronki. Jeszcze nie wiem gdzie je postawie, ale to nieważne, przecież jest piękne. Tak, pudełko. Tak już mam – jak małe dziecko cieszę się z nowego notesu, długopisu i kubka.

No i skoro już mówimy i małych rzeczach – czyż nie wyjątkowo elegancko biżuteria prezentuje się w kieliszku? Ot, taki mały pomysł na przechowywanie…

biżuteria w kieliszku

A teraz czas na wspomniane w tytule klamerkowe DIY – zostało mi trochę złotego brokatu z ostatniego DIY (znajdziecie je tutaj – brokatowy wazonik) i chciałam znaleźć mu jakieś zastosowanie. Trafiło na klamerki :) Jeśli chodzi o technikę nakładania brokatu, to zrobiłam to w taki sam sposób, jak w przypadku wazonu.

klamerki z brokatem

brokatowe klamerki

Filiżanka idealnej, zimowej herbaty – również z Biedronki – wanilia + miód stanowią wyśmienite połączenie.

Rooibos

I ostatnia (nie taka) mała rzecz (wybaczcie jakość)…

<3

Jeśli chcecie moje małe radości obserwować na bieżąco, to zapraszam na INSTAGRAM (mój nick to: designyourlifepl). To tyle, do następnego razu :)