Coraz więcej czasu spędzam ostatnio w drodze i coraz bardziej mi się to podoba. Wcześniej byłam w stanie spędzać calutkie dni na miejscu, w domu – i czułam się z tym bardzo dobrze – a teraz nie jestem w stanie usiedzieć w miejscu… W dzień powrotu już kombinuję gdzie by tu dalej wyruszyć.

 

Tyle się w tym tygodniu działo i zrobiłam tak ogromną ilość zdjęć, że do ostatniej chwili nie mogłam się zdecydować, które 9 Wam pokazać!

Kilka słów o zdjęciach z ostatniego tygodnia.

1. To zdjęcie podsumowuje moje ostatnie nastawienie :)

2. Przełom ostatnich tygodni spędziłam w Warszawie, a na zdjęciu jest miejsce, które bardzo przypadło mi do gustu, czyli Temat Rzeka. Wisła, wielka plaża, jakieś nieprzyzwoite ilości ludzi porozkładanych na piachu, w tle muzyka… i można tak siedzieć, siedzieć i siedzieć.

3. Co prawda wraz z Eweliną (całuuuusy!) zakrywamy prawie całe zdjęcie, ale zrobiłyśmy je w czasie zwiedzania Łazienek, są gdzieś tam z tyłu. Ewelina to jedna z najbardziej pozytywnych osób, jakie miałam okazję poznać.

4. Z serii: mała rzeczy, a cieszy – i w jaki sposób można sprawić mi radość. Mam swoje narzędzie do robienia dziurek i nabijania nitów!!! – możecie się więc domyślić, że szykują się projekty z ich wykorzystaniem.

5. Pamiętacie, jak pisałam Wam o 30 dniowym wyzwaniu z AMB, czyli o 30 autoportretach? To była moja pierwsza próba. Nie wiem, czy będę je realizować regularnie – i czy w ogóle je skończę, bo nie czuję się z tym do końca swobodnie.

6. Dla borówek mogłabym zrezygnować ze wszystkich innych owoców!

7. To też miał być mój autoportret, ale trochę inaczej ujęty :)

8. W czasie pobytu w Warszawie miałam również okazję spotkać się m.in. z Agatą z BeautyIcon i Dorotą z bloga Olfaktoria. Kombinujemy razem coś fajnego i jeszcze o raz usłyszycie ;)

9. Kolejne zdjęcie w podróży. Macie na nim kawałek mojej ostatnio ulubionej spódnicy. Wiecie, co jest najlepsze? Że materiał, z którego uszyła ją moja mama jest starszy ode mnie.

 

A teraz kilka rzeczy, które najbardziej zainteresowały i zainspirowały mnie w tym tygodniu w sieci.

1. Small Talk Gosi Boy, czyli  „Autorski VLOG o stylu życia & modzie. Rozmawiam z przyjaciółmi, znajomymi, blogerami, ludźmi związanymi ze światem mody i show-biznesu. Kobiecy punkt widzenia w sieci.”. Bardzo podoba mi się sposób, w jaki Gosia rozmawia ze swoimi gośćmi – zadaje im ciekawe, niebanalne pytania – i słucha odpowiedzi! To teraz rzadkie :) Polecam wywiad z Anją Rubik, Kominkiem i Charlize Mystery.

2. „Pełna moc możliwości”, czyli BARDZO inspirujący wykład Jacka Walkiewicza. To niezwykle wartościowe 20 minut. Pan Jacek mówi w sposób bardzo konkretny, mocno, hm, skondensowany. Po obejrzeniu tego krótkiego filmu pomyślałam: wow, ile tematów i ciekawych informacji w tak krótkim czasie. Linka do tego wykładu przesłała mi Kasia, której dziękuję!

3. 10 warszawskich lokali, które warto odwiedzić według Uli z bloga Adamant Wanderer (wiecie, że uwielbiam!). Jak na razie udało mi się zrealizować 2/10, reszta następnym razem.

4. „Wszystko o blond włosach – moja koloryzacja, pielęgnacja i stylizacja”, czyli mój film, który nakręciłam, by nie musieć już więcej codziennie tłumaczyć jaki kolor mam na głowie i w jaki sposób układam włosy. Postanowiłam pójść na łatwiznę. :)

 

# To już wszystko na dzisiaj – życzę Wam wszystkim udanego tygodnia.