Gdyby nie to, na początku tego roku postanowiłam sobie, że w każdy poniedziałek będę publikować moje podsumowania tygodnia, to kompletnie straciłabym poczucie czasu. Pewnie nie zapamiętałabym nawet połowy z rzeczy, które mi się przydarzały :) Zapraszam na kolejny przegląd!

 

Kilka słów o zdjęciach z ostatniego tygodnia.

1, 2. Pierwsze co mi przychodzi do głowy gdy patrzę na te zdjęcia, to LATO. Zostały zrobione na obrzeżach mojego osiedla, gdzie wybraliśmy się ze znajomym na spacer. Słońce, cisza, zboże… i moja szalona alergia. W czasie krótkiego spaceru kichnęłam przynajmniej kilkadziesiąt razy i zużyłam calutkie dwie paczki chusteczek. Dziękuję Szymon za piękne zdjęcia! Co prawda na połowie z nich beztrosko sobie, ekhm, smarkam, ale spisałeś się na medal :D

3, 6. Gdybym miała wymienić jedną rzecz, która sprawiła mi największą radość w tym tygodniu – będzie to Kraków. Taaak, znowu! Zawsze gdy tam jestem zaczyna mi powoli chodzić po głowie by rzucić wszystko, spakować swoje zabawki i się przeprowadzić :)

4, 5. Przy okazji załatwiania różnych swoich spraw Krakowie postanowiłam trochę przedłużyć sobie swoją małą „wycieczkę”. Miałam ogromną przyjemność spotkać się z Edytą z Life Skills Academy oraz Igą z Brain Waves, które serdecznie pozdrawiam. Świetnie się nam razem rozmawiało i cieszę się, że miałam okazję je poznać. Zjadłyśmy pyszne „kapkejki” w Cupcakes Corner, warte odwiedzenia miejsce, do którego z pewnością wrócę. Jeśli komuś wydaje się, że blogowanie więzi nas w czterech ścianach i sprawia, że omijają nas fajne rzeczy, to nie może być w większym błędzie :) Dzięki blogowaniu miałam okazję spotkania się z wieloma fajnymi osobami, których w innych okolicznościach pewnie nie miałabym okazji spotkać. Ubiegły tydzień był tygodniem spotkań, bo wreszcie spotkałyśmy się twarzą w twarz w Justyną z Happyholic, ale schowała mi się gdzieś za torebką, gdy chciałam jej zrobić fotkę. Szykujemy dla Was coś super i już niedługo dowiedzie się o tym więcej!

7. Okej, to zdjęcie jeszcze bardziej mówi do mnie LATO. Weekendowe prawie 40 stopni pewnie wszystkim Wam dało się we znaki, ale wiecie, jeszcze chwilę pomarudzimy na upały i już niedługo zacznie się zrzędzenie na deszczową, szaro-burą jesień. Nie ma co tracić czasu i lepiej się tym ciepłem cieszyć!

8. Kto poznaje sowę? A raczej Sowę, w której kupić można najlepsze na świecie lody, o których już Wam niedawno pisałam. Obsesja na temat smaku ciasteczkowego mija, przyszedł czas na słony karmel. Spróbujcie, jeśli macie tę cukiernię gdzieś w swojej okolicy <3

9. Takie tam, codziennie (borówki!!!). Nowy planner spisuje mi się wyśmienicie i jestem ciekawa ile z Was faktycznie pokusi się o jego wydrukowanie :)

 

A teraz kilka rzeczy, które najbardziej zainteresowały i zainspirowały mnie w tym tygodniu w sieci.

1. Świetny wywiad z Richardem Bransonem, znanym na całym świecie angielskim biznesmenem, założycielem jednej z najlepiej rozpoznawanych marek – Virgin. Właśnie „kliknęłam” w Empiku jego biografię (klik, klik) i nie mogę się doczekać na przesyłkę! Michał powiedział mi, że to jedna z najbardziej inspirujących książek jakie czytał, a jak on mówi coś takiego, to tak właśnie musi być ;)

2. O zarządzaniu czasem trochę inaczej u Bartka Popiela i o tym, że motywacja jest naszym własnym wyborem u Michała Pasterskiego.

3. Uroczy mix zdjęć u Amy Moss z Eat Dring Chic. Uwielbiam jej projekty graficzne i wyjątkowe poczucie estetyki!

4. Blog Garance Dore. Uwielbiam ostatnio! A widzieliście jej ilustracje?

5. A na koniec piosenka, która za mną chodzi od kilku dni.

 

# To tyle na dziś – zaczynamy kolejny tydzień. Życzę Wam udanego tygodnia!