designyourlife przegląd 8+9Dzisiaj przegląd z dwóch ostatnich tygodni, jeden przegapiłam, bo dałam się pochłonąć zamieszaniu dookoła mnie. Ostatnie dwa tygodnie były dla mnie dużym wyzwaniem i nie byłam w stanie pisać dla Was tak dużo, jakbym tego chciała. Nie było też czasu na nowe DIY. Ale już jestem!!! Wczoraj zamknęłam najdłuższą sesję mojego życia (już właściwie ostatnią, został mi do zrobienia „tylko” dyplom), w której terminy rozciągnięte były na cały miesiąc. Wracam do Was z nową energią i o wiele, wiele lepszym humorem :)

Nareszcie będę mogła zająć się realizacją dłuuuugiej listy DIY, które chcę wykonać, a już w piątek powiem Wam i pokażę czym zajmowałam się przez ostatnie miesiące (trochę mi się zdeklarowane terminu poprzesuwały)…

 

A co na zdjęciach?

1. Mój mały, domowy plan zdjęciowy – wnętrze namiotu wyjątkowo upodobał sobie Ryszard, który buszuje w nim aż tak intensywnie, że obawiam się poważnych zniszczeń; 2. Pierwsza truskawka 2013 roku. Śliczna, ale odchorowałam ją tak, że nikomu z Was tego nie życzę, cierpliwie jednak poczekam na polskie truskawki; 3. Kilka słów o mnie w magazycie JOY,  o czym nie dowiedziałabym się pewnie nigdy, gdyby jedna z czytelniczek nie napisała mi o tym na facebooku; 4. Moja ulubiona dwójka :*, która niesamowicie mnie inspiruje i napędza pozytywną energią; 5. Dzień bez kawy się nie liczy!; 6. „Nowa” fryzura odkryta przeze mnie po dziesięciu latach nie zaplatania warkoczy; 7. Jedna z rzeczy nad którymi męczyłam się strasznie w tym tygodniu; 8. Zdjęcie z cudownej, słonecznej soboty – poznajecie Katowice?; 9. A to nr 7 złożony jak należy. Dla wyjaśnienia co to takiego: to makieta ze sklejki do mojego szkolnego projektu.

 

A teraz mam dla Was kilka rzeczy, które najbardziej zainteresowały i zainspirowały mnie w tym tygodniu – dzisiaj znowu tylko polskie strony:

– Świetna strona dla lubiących podróże, czyli GdzieWyjechac.pl, która pełna jest oryginalnych pomysłów na samodzielną organizację wyjazdów i relacji z podróży. Autorzy poszukują promocji w liniach lotniczych i w hotelach proponując np. jak wyjechać na małe wakacje za kilkaset złotych, świetna i sprawa i myślę, że prędzej czy później skorzystam.

– Ciekawy kanał na youtube, inny niż wszystkie, bo tematyka jest popularno-naukowa: Polimaty. Autor w bardzo interesujący sposób opowiada o ciekawostkach z historii, sztuki czy literatury. Polecam!

Blog o rozwoju osobistym pod hasłem „samorealizacja jest kobietą„, prowadzący przez Helineth, która inspiruje jak mało kto. Podziwiam po cichu jej determinację, motywację i zapał we wszystkim co robi, a także umiejętność gospodarowania własnym czasem.

Blog Życie jest piękne, którego nazwa mówi sama za siebie. Michał kocha życie i czerpie z niego pełnymi garściami. Realizuje wszystkie większe i mniejsze plany, spełnia swoje marzenia. Podróżuje. Uwielbiam takie osoby i szkoda, że jest ich tak niewiele, bo najchętniej otoczyłabym się nimi dookoła :)

 

Mam nadzieję, że mój dzisiejszy zbiór pozytywnych linków przypadł Wam do gustu :)