Te tygodnie mijają mi jak szalone, poważnie – i nie zapowiada się by miało to ulec zmianie, ale nawet bym tego nie chciała. Powyżej możecie zobaczyć mój tydzień na zdjęciach, a poniżej opis…

1. ot po prostu, moje standardowe popołudnie; 2. masło do ust z Nivei – pachnące cudeńko w niewielkiej, uroczej puszcze, jeśli chodzi o zawartość to też niczego sobie, warto się zainteresować; 3. wszyscy mają, mam i ja – pierwszy tej klasy polski magazyn o modzie, jest przepięknie wydany, ale nie oczekujcie zbyt wielu treści do czytania; 4. to miało być zdjęcie na ostatni dzień wyzwania fotograficznego „ostatnia rzecz przed snem”, którego kompletnie zapomniałam wstawić; 5. ktoś mnie kocha!; 6. walentynkowe serducho, ode mnie dla WAS; 7. przyjemna część codziennej pracy; 8. mniej przyjemne popołudnia (na szczęście już zaliczyłam ten przedmiot w weekend); 9. jest czas nauki, ale jest też czas zabawy, a to najbardziej ostre zdjęcie, które był w stanie zrobić mój telefon w trakcie imprezy ;))
A teraz mam dla Was kilka rzeczy, które najbardziej zainteresowały i zainspirowały mnie w tym tygodniu – dzisiaj dla odmiany tylko linki DO POLSKICH STRON I BLOGÓW, bo w ostatnim czasie mogliście odnieść wrażenie, że moim zdaniem tylko te zagraniczne są warte uwagi:

– Polski blog o kulturze, jestKultura.pl, który odwiedzam z wielką przyjemnością codziennie ze względu na inną niż gdziekolwiek indziej tematykę i styl pisania autora; Andrzeja obserwuję na facebooku i to bardzo sympatyczny facet. Co polecam: publikację Trendbook kultura 2013 i stałą serię jestPoranki z subiektywnymi zestawieniami najciekawszej muzyki w sieci.

– Blog RudoMi.pl, który pokochacie bez pamięci jeśli lubicie koty. Magda prowadzi bloga o swoich dwóch kotach – rudzielcach, Ryśku i Marchewce – i choć brzmi to strasznie banalnie, to odwiedźcie rudomi.pl i zrozumiecie skąd moje sympatia do tego bloga (nie tylko dlatego, że i ja mam rudego Ryśka). Przepiękne zdjęcia, zabawne opisy, genialne tytuły. Chyba przejrzałam już wszystkie posty z kilku lat istnienia tej strony.

– Na bloga Catherine trafiłam stosunkowo niedawno i zdecydowanie zostaję na dłużej. Autorka jest zakochana w biznesie i wszystkim co w nim związane, przedstawia sylwetki osób, które odniosły sukces i dzieli się własnym biznesowym doświadczeniem. Po trochu się z nią identyfikuję i bardzo, bardzo lubię!

– Jeśli interesują Was wnętrza to InteriorsPL pewnie już znacie :) A jeśli nie, to czas jak najszybciej to nadrobić. Wiola z wielką pasją pisze o wnętrzach, ich urządzaniu i dekorowaniu. W 2013 roku zaczęła swoją specjalną serię Friday’s Decor Doctor w której co tydzień wirtualnie urządza jeden pokój, jednego z jej czytelników.

– Kreatywny blog Martyny, czyli Ciasteczka Tynki, która prezentuje swoje wyroby z modeliny, biżuterię i inne cuda. Oglądam jej babeczki i nie mogę uwierzyć, że nie są prawdziwe! Martyna to niezwykle utalentowana osoba, którą powinniście poznać. Co jeszcze mnie u niej zaciekawiło? Poradnik fotograficzny, którym w łatwy i przystępny sposób tłumaczy w jaki sposób przygotowuje między innymi zdjęcia swoich wyrobów na bloga.

 

Mam nadzieję, że przypadły Wam do gustu moje dzisiejsze linki i sami również coś ciekawego mi podrzucicie – ale pamiętajcie, TYLKO POLSKIE STRONY!

Ograniczyłam się tylko do tej piątki chociaż ulubieńców jest o wiele więcej, ale powoli, nie wszystko na raz ;)