Przez ostatni rok raz w miesiącu pokazywałam Wam posty z serii „w obiektywie„, a z początkiem 2013 postanowiłam miesięczne podsumowania zamienić na tygodniowe. A razem z kilkoma zdjęciami pokazującymi co u mnie słychać dostarczę Wam garść linków wartych odwiedzenia. Dla mnie będzie to ogromna motywacja do codziennego robienia zdjęć i starania się, by każdy dzień był wyjątkowy i warty uwagi.

Wbrew temu co widać na zdjęciach – od pierwszego dnia stycznia (jak już się wyspałam, heheh) ruszyłam ostro do pracy. Wszystko dokładnie sobie spisuję i realizuję punkt po punkcie. Nie oznacza to, że nie znajdzie się trochę czasu na słodkie lenistwo na kanapie :) Tak jak i trochę ruchu przy playstation move – polecam grę Sport Champions, REWELACJA :) Można się nieźle namęczyć! Możecie też zobaczyć mój mały „warsztat”, który rozrasta się z dnia na dzień… :)

To jeszcze nie koniec – mam dla Was kilka rzeczy, które najbardziej zainteresowały i zainspirowały mnie w tym tygodniu:

FEEL EAT to moje największe odkrycie tego tygodnia! To blog/vlog kulinarny inny niż wszystkie, stworzony przez przesympatyczną Anię. Takich przepisów nie widziałam nigdzie wcześniej. Autorka stawia przede wszystkim na zdrowie i jakość używanych produktów. Dietetycznie to nie znaczy light, tylko z odpowiednimi składnikami dostarczającymi nam samych dobrych rzeczy. Polecam! (słyszeliście kiedyś o używania do ciasta zamiast mąki… FASOLI?)

– spotkało mnie przemiłe wyróżnienie ze strony autorki bloga One Little Smile, której ogromnie dziękuję :)

– projekt „365 days at home” prowadzony prze Elsie Larson, autorkę mojego ulubionego bloga Beautifull Mess. Zazdroszczę jej ogromnie własnego, pięknego domu, kolejnych etapów urządzania go i dopieszczania w każdym szczególe… 365 dni i 365 zdjęć Elsie – już nie mogę się doczekać.

– znacie bloga Wonder Forest? Jeśli nie, to musicie koniecznie go odwiedzić. Jego autorka, Dana, to na prawdę wielka inspiracja pod każdym względem, najbardziej zainteresował mnie jej cykl Building a Business w którym dzieli się swoim bogatym doświadczeniem związanym z prowadzeniem własnego biznesu i realizowania się w swojej pasji.

To by było na tyle jeśli chodzi o podsumowanie pierwszego tygodnia tego roku… kolejne za tydzień :)