Moja miłość do blogów trwa już od dawna i sporo czasu spędzam na ich przeglądaniu, poszukując nowych inspiracji i oglądając piękne zdjęcia. Postanowiłam się więc podzielić z Wami moimi ulubieńcami. Bardzo trudno było mi wytypować zaledwie pięć, bo gdybym miała stworzyć „listę regularnie odwiedzanych” miałaby minimum 20 pozycji. Co łączy wszystkie uwielbiane przeze mnie strony? Zaangażowanie jej autorów w ich tworzenie, ciekawa zawartość, indywidualny charakter i piękne zdjęcia.

www.happyholic.pl to blog o szczęściu – bardzo ogólnie mówiąc. O jego poszukiwaniu, o docenianiu drobnych radości, zauważaniu ulotnych chwil i o pracy nad sobą. Uwielbiam go czytać, bo za każdym razem wprawia mnie w dobry nastrój i sprawia, że zaczynam się uśmiechać :) Misją autorki jest pomoc w stawaniu się coraz szczęśliwszą osoba każdego dnia – zajrzyjcie koniecznie.

www.lovingit.pl to blog o rzeczach pięknych – jego przesympatyczna autorka skupia się na prezentowaniu wyjątkowych projektów wnętrz, dekoracji i inspirujących zdjęć. Większość z nich ma lekko vintage charakter, bardzo rzadko zobaczycie tutaj odrapane betonowe ściany i minimalistyczne, surowe projekty. Dzięki lovingit zaczęłam powoli zakochiwać się w zupełnie innym od preferowanego wcześniej stylu urządzania wnętrz.

www.alinarose.pl to beauty blog, blog makijażowy. To zdecydowanie mój nr 1 wśród blogów urodowych. Jego autorka (moja imienniczka:)) prezentuje wykonywane przez siebie makijaże, metamorfozy, pisze obszerne recenzje i dzieli się przepisami na kosmetyki własnej roboty. Zawartość na bardzo wysokim poziomie, każda notka jest w 100% dopracowana, każde zdjęcie idealne.

www.whiteplate.pl czyli blog kulinarny, który odwiedzam już od wielu lat. Wykorzystałam mnóstwo z zawartych na whiteplate przepisów, to prawdziwa skarbnica wiedzy. Za każdym przepisem stoi jakaś historia, z zapartym tchem śledziłam jej posty będące relacją z podróży do Indii. Nie będę się rozpisywać, sami zobaczcie :)

http://www.adamantwanderer.blogspot.com/ to personalny blog Uli, której pasją są podróże i fotografia i dzieli się nimi z czytelnikami. Prowadzi niezwykłe życie, jakie pewnie wielu z nas chciało by posiadać: mieszkała w wielu miejscach na świecie, odwiedziła ogromną ilość ciekawych miejsc, zdobywając nowe doświadczenia. Blog zdecydowanie warty odwiedzenia.

 

A WY – jakie blogi regularnie odwiedzacie? Koniecznie podzielcie się linkami w komentarzach, również swoimi, chętnie przeglądam nowe strony :)

[źródło zdjęcia tytułowego posta]