Uwaga, uwaga! Designyourlife.pl kończy swój pierwszy miesiąc. Z tej właśnie okazji mam dla Was KONKURS. Do wygrania dwie nagrody: paletka cieni Sleek i–Divine „au naturel” oraz książka o wnętrzach. Zapraszam wszystkich do uczestnictwa, bo zasady są bardzo proste.

NAGRODA NR. 1 – Sleek i-Divine au naturel palette – paletka cieni będąca must have każdej dziewczyny, zestaw 12 niezwykle naturalnych odcieni, z użyciem których wyczarujecie makijaże dzienne i wieczorowe w najmodniejszej wersji „nude”.

NAGRODA NR 2 – książka z serii  „Projektowanie wnętrz: lofty – mieszkanie i praca” zawierająca niezwykłe fotografie wnętrz loftów. Świetna pozycja do domowej biblioteczki.

Konkurs trwa od dziś, czyli od 1 maja. Zgłoszenia przyjmuję do dnia 15 maja do północy. Rozstrzygnięcie konkursu do dnia 18 maja.

Aby wziąć udział w konkursie, musisz spełnić kilka prostych warunków:

1. Być publicznym obserwatorem mojego bloga i polubić stronę bloga na facebooku (http://www.facebook.com/DesignYourLifePl)

2. Udostępnić informację o konkursie na swoim blogu (jeśli oczywiście go posiadacie) oraz na facebooku.

3. Odpowiedzieć na pytanie: CO NAJBARDZIEJ MNIE INSPIRUJE? W kilku zdaniach (lub bardziej obszernie jeśli macie na to ochotę). Swoją odpowiedź możecie zilustrować zdjęciem lub dorzucić linka do piosenki, która ma związek z Waszą odpowiedzią. To, czy to zrobicie zależy wyłącznie od Was, zostawiam Wam całkowitą dowolność.

Zgłoszenia zawierające:

– odpowiedź na pytanie

– link do Waszego wpisu lub posta z informacją o konkursie oraz nazwę użytkownika, pod jaką obserwujecie designyourlife.pl

– informację o tym którą nagrodą jesteście zainteresowani: paletką czy książką

wyślijcie na adres: kontakt@designyourlife.pl

Dwóch zwycięzców wybiorę osobiście na podstawie Waszych odpowiedzi – wybiorę te najbardziej inspirujące :) Jeśli autorzy się zgodzą, to opublikuję ich odpowiedzi w jednym z postów.

Poniżej zamieszczam Wam linka, który może pomoże Wam jakoś w odpowiedzi na pytanie konkursowe…

http://vimeo.com/8263694

ZAPRASZAM! Która z nagród bardziej się Wam podoba? :)

A tutaj macie wyjaśnienie zasad konkursu na YouTube…