FAQ

Z biegiem czasu zaczynam dostawać od Was coraz więcej różnego typu pytań, dlatego doszłam do wniosku, że może niegłupim pomysłem będzie stworzenie posta w stylu FAQ (czyli najczęściej zadawanych pytań wraz z moimi odpowiedziami). Dostaję od Was mnóstwo mejli, wiadomości na facebooku, czy pytań w komentarzach – i może żeby nie pisać po raz czterdziesty piąty o kierunku moich studiów opiszę to raz, a dobrze :) A pytacie o rzeczy przeróżne, od pracy i szkoły na pielęgnacji włosów kończąc. Mnie to bardzo cieszy :) Po co więc ten FAQ? Po prostu nie chciałabym, aby ktokolwiek z Was poczuł się przeze mnie olany.

Często powtarzające się pytania zaczęłam sobie spisywać. I teraz jest moment dla Was i moja prośba: jeśli coś Was interesuje, ciekawi, chcecie coś wiedzieć o mnie, czy o rzeczach, którymi się zajmuje – to napiszcie to w komentarzach :) Dzięki temu będę miała bazę pytań, na które odpowiedzi postaram się przygotować. A jak nie chcecie w komentarzach to możecie też na meja: kontakt@designyourlife.pl.

Nie obiecuję odpowiedzi na wszystkie pytania, to jest chyba jasne :) Są rzeczy, którymi chętnie się z Wami podzielę, ale są też takie, których nigdy nie poruszałam i poruszać nie będę.

No to walcie śmiało, czekam :)