Po wakacyjnej przerwie w funkcjonowaniu mojego sklepu internetowego, zapraszam Was dzisiaj do jego nowej, ulepszonej wersji z zupełnie nową, ulepszoną ofertą… :)

Tworzenie od podstaw nowego, własnego produktu to skomplikowany proces, rozłożony w czasie, którego zwykle nie da się z góry założyć. Jeśli Was to interesuje, może napiszę kiedyś na ten temat trochę więcej. To duże i chwilami przerażające wyzwanie, ale radość i satysfakcja po ujrzeniu efektu końcowego jest bezcenna.

Cieszę się, że nareszcie mogę Wam go pokazać! Organizer w obecnej formie marzył mi się już od dłuższego czasu. Pomysły na różnego rodzaju ulepszenia pojawiały się sukcesywnie. Ja sama, korzystając przez ponad rok z mojego dotychczasowego Organizera zauważyłam, że części szablonów nie wykorzystuję w pełni, a pewnych stron mi brakuje, przez co w codziennej organizacji w dalszym ciągu muszę się posiłkować innymi narzędziami.

Organizer Design Your Life

Co nowego w nowej, ulepszonej wersji ORGANIZERA Design Your Life?

• solidna, sztywna okładka z magnetycznym zamknięciem
• nowy, geometryczny wzór okładki
• całkiem nowy wygląd stron wewnątrz organizera
• układ stron i ilość miejsca pozwalająca na organizowanie się przez 6 miesięcy
• kieszonka w okładce na luźne kartki, paragony itp.
• arkusz z naklejkami, dzięki którym codzienna organizacja będzie jeszcze przyjemniejsza

>>> ZOBACZ NOWY ORGANIZER <<<

Organizer Design Your Life

Format pozostał ten sam – A5, czyli wielkość szkolnego zeszytu. To najbardziej optymalne wymiary. Nie jest zbyt mały, więc można w nim wygodnie pisać, a jednocześnie ma dość miejsca na Wasze wszystkie ważne zapiski. Nie jest też zbyt duży, więc z powodzeniem zmieści się do większości codziennych torebek. Nie mógł być zbyt gruby i zbyt ciężki – bo któż by chciał nosić ze sobą codziennie taką wielką księgę? To nie byłoby zbyt wygodne, prawda?

Obecna forma arkuszy jest efektem zarówno moich własnych przemyśleń, jak i licznych sugestii wcześniejszych użytkowników Organizera. Tak, to również Wasze uwagi zmotywowały mnie do pracy nad jego ulepszeniem.

Siłą rzeczy musiała wzrosnąć również cena Organizera. Nie chciałam iść na żadne kompromisy w kwestii materiałów i jakości poszczególnych elementów. Organizery produkowane są w Polsce – jest to mój własny, autorski projekt, więc nie ma tu mowy o produkcji w Chinach i nakładach liczonych w setkach tysięcy egzemplarzy. To one sprawiają, że pozornie podobny produkt kupiony w sieciowych sklepach czy księgarniach jest tańszy… Niemniej jednak, właśnie z powodu niezadowolenia klientów z produktów oferowanych w masowej sprzedaży, moje Organizery od samego początku cieszą się tak dużym zainteresowaniem.

>>> PRZEJDŹ DO SKLEPU <<<

Organizer Design Your Life

Co jeszcze nowego w sklepie?

Oprócz nowej wersji ORGANIZERA Design Your Life do sprzedaży trafiły również dwa rodzaje notesów.

Pierwszy z nich, „Plan Udanego Dnia”, zawiera arkusze, które będą przydatne dla osób nie potrzebujących mocno rozbudowanego narzędzia do organizacji lub wprost przeciwnie – plan dnia w ujęciu tygodniowym nie jest dla nich wystarczający.

Arkusze dnia, w formie klejonego notesu z miękką okładką, idealnie sprawdzą się jako pomoc na biurku, która pozwala mieć pod kontrolą zarówno plan dnia, listę zadań, jak i dodatkowe notatki. Wszystko w jednym miejscu. Taką jedną stronę, po oderwaniu, można również umieścić za okładką lub w kieszonce swojego ORGANIZERA (lub po prostu w kieszeni) i mieć ją przy sobie, kiedy czeka nas wyjątkowo ciężki dzień z mnóstwem planów, wypełniony spotkaniami i zadaniami po brzegi.

Jest jeszcze jeden nowy produkt: niewielki, prosty notes o charakterystycznym designie, do wykorzystania na wszelkie luźne myśli i zapiski, które nie znajdują swojego miejsca na innych arkuszach. To może być lista zadań, którą chcesz mieć w kieszeni, lista zakupów, którą zabierzesz ze sobą do sklepu – Ty wiesz najlepiej, czego potrzebujesz.

Notesy Design Your Life

Z nieukrywaną satysfakcją dzielę się z Wami efektami mojej pracy w ostatnim czasie, na tym jednak ona się nie kończy, bo to dopiero początek. Mam jeszcze sporo różnych planów i pomysłów, ale nie wszystko na raz… Muszą poczekać na swoją realizację i swój czas.

Dziękuję Wam wszystkim za ogromne wsparcie i niewyobrażalną ilość motywacji. Wasze regularne pytania o organizery motywowały mnie do pracy i inspirowały do kolejnych ulepszeń. One powstały właśnie dzięki Wam, moim Czytelnikom. Gdyby nie Wasze uwagi, prośby i sugestie – nigdy nie trafiłaby do sprzedaży pierwsza wersja ORGANIZERA (edycja 2014). Jesteście najlepsi :))