Trochę to trwało, wiem – ale nareszcie jest! Ogromnie się cieszę, że już mogę Was zaprosić do tej nowej części bloga i pokazać efekt mojej pracy w ostatnich tygodniach, a nawet miesiącach. Bezpośrednie przejście do sklepu znajdziecie w menu pod nagłówkiem.

Przygotowałam dla Was również kilka specjalnych stron informacyjnych, które będą pomocne przy samodzielnym składaniu organizerów na bazie darmowych plików, a także późniejszego korzystania z wydrukowanego organizera.

 

Organizer Design Your Life – jak to się zaczęło?

Wszystko zaczęło się 1,5 roku temu, gdy doszłam do wniosku, że znalezienie dla siebie idealnego organizera w sklepach jest po prostu niemożliwe. Bo mam duże wymagania i dziwne „widzimisię”, których nie odnajdowałam w gotowych produktach. Wtedy to podjęłam decyzję o zaprojektowania własnego, dostosowanego do moich potrzeb. Na początku były to tylko dwa różne typy stron, ale czas leci, półtora roku później organizer dorobił się dwóch kolejnych wersji i kilkunastu różnych wersji formularzy do wydrukowania (znajdziecie je do ściągnięcia w sklepie na stronie DARMOWE PLIKI PDF).

Przez wszystkie te miesiące sygnalizowaliście mi, że organizer – i owszem – bardzo się Wam podoba, ale nie do końca wiecie jak go zrobić, nie potraficie sobie poradzić z drukarką tak, by wszystko wyglądało jak należy, a przede wszystkim – po prostu Wam się nie chce. I właśnie te regularnie pojawiające się sugestie o rozpoczęciu sprzedaży mojego organizera skłoniły mnie do realizacji pomysłu ze sklepem. Wiecie, że nie byłoby go, gdyby nie Wy?

Początkowo nie brałam pod uwagę sprzedawania gotowych, wydrukowanych organizerów, bo wydało mi się to nieopłacalne, a przede wszystkim – wymagałoby ode mnie zainwestowania w ten pomysł znacznej kwoty pieniędzy bez gwarancji, że kiedykolwiek mi się zwrócą. No, ale z czasem mnie przekonaliście :)

Mam nadzieję, że gotowe organizery się Wam spodobają i ułatwią Wam własną organizację czasu!  Zapraszam do SKLEPU.

>>> ORGANIZACJA OD ZARAZ <<<

W ofercie sklepu obecnie znajdują się:

• Organizery drukowane
• Darmowe pliki pdf do pobrania i samodzielnego wydruku
• Artykuły biurowe pomocne w organizacji czasu, takie jak: zakreślacze, karteczki samoprzylepne i zakładki indeksujące
• A już wkrótce o wiele, wiele więcej

organizacjaodzaraz.pl

W przyszłości marzy mi się takie miejsce, w którym będzie można znaleźć różnego rodzaju produkty pomocne przy organizacji czasu. Bo ja szczerze wierzę, że organizacja czasu jest prosta, gdy mamy odpowiednie do tego celu narzędzia. To zdanie podsumowuje główną ideę mojego sklepu.

Organizer Design Your Life – wszystko na jego temat

Jeśli ciekawi Was z jakich materiałów jest wykonany, a także dlaczego wygląda właśnie tak, a nie inaczej – koniecznie zajrzyjcie na stronę informacyjną Organizer Design Your Life.

Organizer - Designyourlife.pl/sklep

Jak skutecznie korzystać z organizera i wypełniać strony?

Na tej stronie znajdziecie obszerny opis w jaki sposób ja korzystam z organizera i jakie kwestie miałam na uwadze przy jego projektowaniu. Odsyłam Was do strony informacyjnej Jak skutecznie korzystać z organizera i wypełniać jego strony.

Organizer - Designyourlife.pl/sklep

Jak zrobić własny organizer i jak połączyć jego strony?

Przygotowałam kilka pomocy dla tych z Was, którzy wolą samodzielny wydruk formularzy z działu DARMOWE PLIKI PDF. Odsyłam do specjalnej strony informacyjnej – Jak zrobić własny organizer i jak połączyć jego strony. Możliwości jest wiele!

Organizer - Designyourlife.pl/sklep

No, to premiera już za mną! Ale to nie czas na odpoczynek. Niecierpliwie czekam, aż będę mogła zabrać się za realizację Waszych zamówień, a także… zacząć wprowadzać w życie nowe pomysły na produkty :) W sprawach sklepu możecie pisać do mnie na sklep@designyourlife.pl

Bardzo, bardzo dziękuję mojej wspaniałej Mamie oraz (również wspaniałemu!) Tomkowi, wszystkim bliskim, którzy wspierali mnie na każdym etapie realizowania tego, co sobie wymyśliłam, zawsze służyli radą, pocieszali przy niepowodzeniach i w ogóle… aaaaach. Jesteście najlepsi! <3

A Wam, moim kochanym Czytelnikom – dziękuję za inspirację do stworzenia własnych produktów, za pilnowanie, czy aby na pewno prace nad sklepem trwają, wszystkie wiadomości z pytaniami KIEDY SKLEP!!! i ogółem – za wszystko!

Szukasz organizera idealnego?

>>> ORGANIZACJA OD ZARAZ <<<

organizacjaodzaraz.pl