Nie mogę uwierzyć, że to już dwunasty z kolei planner, który zamyka nam cały 2016 rok wspólnego planowania! Mam wrażenie, jakbym dopiero co publikowała dla Was ten pierwszy, styczniowy, niepewna, czy ktoś w ogóle będzie chciał z niego korzystać… Tymczasem nie pozwalacie mi zaprzestać – i wciąż pojawiają się już głosy przypominające mi, że czas zaplanować grudzień, a bez plannera ani rusz :)

Planner

Planner na GRUDZIEŃ 2016 do wydrukowania – aż 3 wersje kolorystyczne! :)

Nie mogłam zdecydować się, czy do grudnia i Świąt bardziej pasuje zieleń, czy czerwień… Dlatego przygotowałam dla Was obie wersje specjalne, obok tradycyjnego turkusu, który wiem, że też ma swoich stałych amatorów.

Planner do wydrukowania

POBIERZ: PLANNER DO WYDRUKOWANIA – GRUDZIEŃ 2016 – ZIELONY

Planner do wydrukowania

POBIERZ: PLANNER DO WYDRUKOWANIA – GRUDZIEŃ 2016 – CZERWONY

Planner do wydrukowania

POBIERZ: PLANNER DO WYDRUKOWANIA – GRUDZIEŃ 2016 – TURKUSOWY

Jak drukować planner?

Najlepiej na kartce formatu A4 – w kolorze lub w skali szarości. Na mniejszym formacie pola do wypełnienia mogą być zbyt małe. Jego projekt jest minimalistyczny, w odcieniach szarości (podobnie jak cały mój ORGANIZER Design Your Life), ponieważ planner tak czy siak zrobi się kolorowy, gdy pouzupełniamy go i pooznaczamy ważne wydarzenia zakreślaczami, czy naklejkami (albo również washi tape, jak na zdjęciu poniżej)

Planner

Naklejki do wykorzystania w plannerze znajdziecie TUTAJ.

Świąteczne ozdoby

Jak wypełniać planner?

Tak naprawdę to wedle własnego uznania, ale przedstawię Wam kilka sugestii.

  • Nazwy nagłówków w skrajnej prawej kolumnie kalendarza zostały celowo pominięte, aby każdy mógł zatytułować je sobie samodzielnie. Ja u siebie najczęściej mam np. NAJWAŻNIEJSZE CELEPAMIĘTAJ i miejsce na MOTYWACYJNY CYTAT.

Darmowy planner do wydrukowania - Design Your Life

  • U Ciebie to może być coś zupełnie innego, np. Postanowienia, Ważne rachunki do zapłacenia, czy Projekty do wykonania.
  • Weekendy i ewentualne dni wolne zaznaczone są na szaro. Białe w plannerze są wszystkie dni robocze w miesiącu – to pozwala błyskawicznie ocenić, ile czasu mamy faktycznie na zrealizowanie swoich różnego rodzaju zawodowych działań.
  • Na dole, pod kalendarzem – są dwa kolejne pola do indywidualnego zagospodarowania w dowolny sposób. Ja po lewej stronie w większym prostokącie mam NOTATKI, a po prawej zapiski dotyczące NASTĘPNEGO MIESIĄCA, czyli w tym przypadku stycznia 2017.

Poniżej możecie zobaczyć jak uzupełniłam swój planner na grudzień – chciałam wprowadzić trochę grudniowego klimatu, dlatego oprócz naklejek wykorzystałam również taśmy washi tape ze świątecznymi motywami.

Planner

Jeśli zdecydujecie się korzystać z tego PLANNERA – koniecznie zasygnalizujcie mi to np. na mejla lub na Instagramie. Dodając zdjęcie pamiętajcie o hasztagu  #designyourlifeplanner i oznaczeniu mnie @designyourlifepl, abym mogła je odnaleźć. 

A co z plannerami w 2017 roku? Cały czas się zastanawiam… :)