Mój darmowy planner na styczeń 2016 – do wydrukowania – spotkał się z tak dużym zainteresowaniem i tak bardzo przypadł Wam do gustu, że z przyjemnością podejmuję się przygotowywania podobnego kalendarza do samodzielnego wydruku w każdym miesiącu.

Okazało się, że z wydrukowania STYCZNIA skorzystało również wielu posiadaczy przeróżnych organizerów, plannerów i kalendarzy w wersji książkowej. Używali go jako kalendarza do umieszczenia na ścianie, na tablicy korkowej, czy na lodówce. Dzisiaj, zgodnie z obietnicą, udostępniam Wam planner na LUTY 2016.

Planner na LUTY 2016 do wydrukowania

KALENDARZ DO WYDRUKOWANIA

Drukowanie plannera

Planner najwygodniej jest wydrukować na kartce A4 – w kolorze lub w skali szarości. Turkusowe elementy w arkuszu nawiązują do moich notesów z Planem Udanego Dnia dostępnych w sklepie. Jeśli korzystacie właśnie z tych narzędzi, to niniejszy – samodzielnie wydrukowany arkusz z planem miesiąca – będzie idealnym uzupełnieniem.

Wypełnianie plannera

Dla przypomnienia jeszcze kilka sugestii odnośnie wypełniania plannera.

Nazwy nagłówków w skrajnej prawej kolumnie kalendarza zostały celowo pominięte, aby każdy mógł zatytułować je sobie samodzielnie. Ja u siebie mam NAJWAŻNIEJSZE CELE, PAMIĘTAJ i miejsce na MOTYWACYJNY CYTAT.

U Ciebie to może być coś zupełnie innego, np. Postanowienia, Ważne rachunki do zapłacenia, czy Projekty do wykonania.

Na dole, pod kalendarzem – są dwa kolejne pola do indywidualnego zagospodarowania w dowolny sposób. Ja po lewej stronie w większym prostokącie mam NOTATKI, a po prawej zapiski dotyczące NASTĘPNEGO MIESIĄCA, czyli w tym przypadku marca 2016. Tak wyglądało to u mnie w styczniu…

Darmowy planner do wydrukowania - Design Your Life

 

Weekendy i dni wolne zostały zaznaczone na szaro. Białe w plannerze są wszystkie dni robocze w miesiącu – to pozwala błyskawicznie ocenić, ile czasu mamy faktycznie na zrealizowanie swoich różnego rodzaju zawodowych działań.


Tak się zastanawiam… co Wy na to, żeby w kolejnych miesiącach poszaleć z kolorami zamiast tego turkusu? A może wolicie, aby każdego miesiąc wyglądał tak samo i wszystkie wersje były ze sobą spójne?

Jeśli zdecydujecie się na korzystanie z tego PLANNERA – koniecznie dajcie mi znać, np. na mejla lub na Instagramie. Dodając zdjęcie pamiętajcie o hasztagu #designyourlifeplanner, abym mogła je odnaleźć :)