Planner na STYCZEŃ 2016 do wydrukowania – czas dobrze się zorganizować!

Planner do wydrukowania na styczeń 2016

Ostatnie darmowe pliki do wydrukowania pojawiły się na blogu już ponad rok temu (o, tutaj). Od tamtej pory nieprzerwanie trafiają na moją skrzynkę prośby o coś nowego, więc miałam dużą motywację, by przygotować dla Was coś, czego jeszcze nigdy wcześniej nie publikowałam…

Na dobry początek roku mam dla Was darmowy planner na styczeń 2016 – do wydrukowania w formacie A4 :)

To właśnie od arkusza z planem miesiąca zaczęła się moja cała „organizerowa” historia, pamiętacie? Takiego widoku miesiąca w postaci kratek zawsze brakowało mi w kalendarzach dostępnych w sklepach. Moja wersja była oczywiście bez dat, bo drukowałam je sobie na bieżąco.

Arkusze z planem miesiąca stale wykorzystuję do planowania publikacji na blogu, treningów, czy różnego rodzaju projektów, które mają swój z góry ustalony harmonogram.

Planner na styczeń

Dzisiaj udostępniam Wam planner na STYCZEŃ – już z wpisanymi datami. Świadomie pominęłam nazwy w nagłówkach po prawej stronie kalendarza. Myślę, że każdy z Was będzie wolał nazwać je sobie samodzielnie. U mnie są to: NAJWAŻNIEJSZE CELE (miesiąca),  PAMIĘTAJ i miejsce na MOTYWACYJNY CYTAT. U innych to może być coś zupełnie innego, np. postanowienia, ważne rachunki do zapłacenia, czy projekty do zrobienia.

Na dole, pod kalendarzem – są dwa kolejne pola do indywidualnego zagospodarowania w dowolny sposób. Ja po lewej stronie mam NOTATKI, a po prawej zapiski dotyczące NASTĘPNEGO MIESIĄCA, czyli w tym przypadku lutego 2016.

Weekendy i dni wolne zostały zaznaczone na szaro. Białe w plannerze są wszystkie dni robocze w miesiącu – to pozwala błyskawicznie ocenić, ile czasu mamy faktycznie na zrealizowanie swoich różnego rodzaju zawodowych działań.

Darmowy planner do wydrukowania - Design Your Life

Taki planner najwygodniej będzie wydrukować sobie na kartce A4 – w kolorze lub w skali szarości. W tym najnowszym arkuszu pojawił się turkus, bo nawiązuje do moich notesów z Planem Udanego Dnia dostępnych w sklepie. Jeśli korzystacie właśnie z tych narzędzi, to niniejszy samodzielnie wydrukowany arkusz z planem miesiąca będzie idealnym uzupełnieniem.

Darmowy planner do wydrukowania - Design Your Life

Wypełniając swój planner warto wykorzystać przeróżne gadżety – kolorowe cienkopisy, zakreślacze, karteczki indeksujące, czy naklejki. U mnie, jak widzicie – jest kolorowo :) Mam oznaczone ważne daty (np. urodziny), wizyty u kosmetyczki na manicure, czy dni, w które mam zamiar bezczelnie się obijać.

Darmowy planner do wydrukowania - Design Your Life

Planner do wydrukowania – STYCZEŃ 2016

Planner do wydrukowania


Mam nadzieję, że tym, którzy nie korzystają z całych, gotowych plannerów, bo np. nie chcą ich kupować – przyda się takie darmowe narzędzie do wydrukowania. Jeśli pomysł przypadnie Wam do gustu, to będę je udostępniać regularnie na kilka dni przed rozpoczęciem każdego nowego miesiąca, by było dość czasu na spokojne zaplanowanie.

Jeśli zdecydujecie się na korzystanie z tego PLANNERA – koniecznie dajcie znać, np. na mejla lub na Instagramie. Dodając zdjęcie pamiętajcie o hasztagu #designyourlifeplanner, abym mogła je odnaleźć :)