Planner na WRZESIEŃ 2016 do wydrukowania

Cały rok czekałam na ten sierpień i… jest już prawie za nami. Ledwie udało mi się odetchnąć po tym ślubno-weselnym szaleństwie – a już wpakowałam się w kolejny chaos, bo jesteśmy właśnie w trakcie przeprowadzki. Niestety jeszcze nie do naszego nowego mieszkania, o którym Wam wcześniej pisałam.

Wczoraj dostaliśmy zdjęcia od naszej wspaniałej Fotograf i lada moment podzielę się z Wami różnymi szczegółami dotyczącymi dnia naszego ślubu – szykuje się mnóstwo wpisów na ten temat. Już nie mogę się doczekać, aż o wszystkim Wam opowiem.

A Wam – jak minął sierpień?

Planner na WRZESIEŃ 2016 do wydrukowania – 2 wersje kolorystyczne

Jak zwykle mam dla Was dwie różne wersje kolorystyczne plannera. Obok standardowego turkusu, we wrześniu wybrałam oliwkową zieleń :)

Planner na Czerwiec 2016

POBIERZ: PLANNER DO WYDRUKOWANIA – WRZESIEŃ 2016 – ZIELONY

Planner na Wrzesień 2016

POBIERZ: PLANNER DO WYDRUKOWANIA – SIERPIEŃ 2016 – TURKUSOWY

Jak drukować planner?

Najlepiej na kartce formatu A4 – w kolorze lub w skali szarości. Na mniejszym formacie pola do wypełnienia mogą być zbyt małe. Jego projekt jest minimalistyczny, ponieważ planner tak czy siak zrobi się kolorowy, gdy pouzupełniamy go i pooznaczamy zakreślaczami, czy naklejkami ważne wydarzenia.

Jak wypełniać planner?

Tak naprawdę to wedle własnego uznania, ale przedstawię Wam kilka sugestii.

  • Nazwy nagłówków w skrajnej prawej kolumnie kalendarza zostały celowo pominięte, aby każdy mógł zatytułować je sobie samodzielnie. Ja u siebie mam NAJWAŻNIEJSZE CELEPAMIĘTAJ i miejsce na MOTYWACYJNY CYTAT.
  • U Ciebie to może być coś zupełnie innego, np. Postanowienia, Ważne rachunki do zapłacenia, czy Projekty do wykonania.
  • Weekendy i ewentualne dni wolne zaznaczone są na szaro. Białe w plannerze są wszystkie dni robocze w miesiącu – to pozwala błyskawicznie ocenić, ile czasu mamy faktycznie na zrealizowanie swoich różnego rodzaju zawodowych działań.
  • Na dole, pod kalendarzem – są dwa kolejne pola do indywidualnego zagospodarowania w dowolny sposób. Ja po lewej stronie w większym prostokącie mam NOTATKI, a po prawej zapiski dotyczące NASTĘPNEGO MIESIĄCA, czyli w tym przypadku października 2016.

Poniżej możecie zobaczyć jak uzupełniałam swój planner w styczniu…

Darmowy planner do wydrukowania - Design Your Life

Jeśli zdecydujecie się korzystać z tego PLANNERA – koniecznie zasygnalizujcie mi to np. na mejla lub na Instagramie. Dodając zdjęcie pamiętajcie o hasztagu  #designyourlifeplanner i oznaczeniu mnie @designyourlifepl, abym mogła je odnaleźć. Jeśli macie jakieś zamówienia specjalne na kolor październikowego plannera – dajcie znać w komentarzach… :)