Czas na kontynuację weselnej serii na blogu, bowiem pytania o szczegóły naszego ślubu i wesela spływają do mnie nieprzerwanie. I choć emocje dawno już opadły, ponieważ od tego pięknego dnia minęło w lutym pół roku (nie do wiary!), to z wielką przyjemnością wracam dzisiaj do różnych spraw organizacyjnych. Zdałam sobie sprawę, że jeszcze nie pokazałam Wam w jaki sposób rozwiązaliśmy kwestię winietek i prezentów dla gości weselnych!

Wygrzebałam je dzisiaj z pudełka pod tytułem „pamiątki z wesela” i zrobiłam im małą sesję zdjęciową w towarzystwie ulubionych sukulentów.

♥ Znasz już pozostałe wpisy w mojej ślubnej serii? ♥

Winietki na naszym weselu

Przyznam się Wam, że praktycznie do ostatniej chwili kwestia winietek i prezentów dla gości była pod znakiem zapytania. Mieliśmy mieć typowe, drukowane winietki, a w formie prezentów chcieliśmy wręczyć gościom miniaturowe konfitury i miodki. Gdy tydzień przed weselem dowiedziałam się, że Pani od minisłoiczków z domowymi przetworami zwija interes, byłam trochę zawiedziona. Na dzień dzisiejszy muszę powiedzieć, że chyba dobrze się stało :)

Karolina z Wytwórni Ślubów, która czuwała nad dekoracjami, uratowała sytuację. Przypomniała mi o pomyśle na drewniane podkładki pod kubki, który odrzuciłam na wcześniejszym etapie, bo nie chciałam, by było zbyt rustykalnie. Wpadłyśmy na pomysł, żeby jednak zrobić takie 2w1 – winietki i prezent dla gości w jednym. Każdy z gości mógł zabrać ze sobą na pamiątkę drewnianą podkładkę z wygrawerowanym własnym imieniem.

Winietki na weselu

Z jednej strony wygrawerowane były imiona gości, z drugiej – imię moje i Tomka wraz z datą. To rozwiązanie zostało bardzo miło przyjęte przez gości. Najprzyjemniejszy jest jednak widok tychże podkładek w faktycznym użytku w ich domach :)

Winietki na weselu

Winietki na weselu

A tak prezentowały się drewniane winietko-podkładki na weselnych stołach, w towarzystwie kwiatów i innych dekoracji, uwiecznione przez naszą ślubną fotografkę, Magdę Mizerę (cztery poniższe zdjęcia są jej autorstwa).

Winietki na weselu

Winietki na weselu

Winietki na weselu

Mam nadzieję, że spodoba się Wam taka inspiracja :)

Dajcie koniecznie znać w komentarzach o jakich jeszcze kwestiach związanych z organizacją wesela chcielibyście przeczytać!