Przybywam z kolejnym dodatkiem do bazy darmowych plannerów do wydrukowania – od teraz Wasza DIY ORGANIZACJA będzie mogła być jeszcze bardziej skuteczna :) Plan Udanego Tygodnia to idealne uzupełnienie dla arkusza „Dzień po dniu”, który udostępniłam Wam na początku października.

Arkusz „Dzień po dniu” przedstawia planowane dni w ujęciu tygodniowym. W takim układzie cały tydzień mieści się nam na dwóch sąsiadujących stronach A5 lub jednej kartce A4. Notujemy w nim to, co najbardziej istotne, dlatego „Plan Udanego Tygodnia” jest idealnym dla niego wstępem i uzupełnieniem. To właśnie tutaj zapisać możemy wszystkie te zadania, których data realizacji nie jest ściśle określona, a także zadbać o czas dla siebie i odpowiedni poziom motywacji.

Planner do wydrukowania

Co zawiera Plan Udanego Tygodnia?

Ważne terminy // spotkania

Daty urodzin, przeglądu u mechanika, umówione spotkania, czy wizyty u dentysty itp. – myślę, że każdy sam będzie wiedział, co w danym tygodniu jest najważniejsze.

Priorytety

Tutaj umieszczam najważniejsze zadania, które muszę zrealizować w bieżącym tygodniu. Więcej niż trzy się nie zmieszczą, ale to celowy zabieg. Dzięki temu skupiam się na najważniejszym!

Do zrobienia w tym tygodniu

Umieszczam tu wszystkie ważne rzeczy, takie o których przypomni mi się w ciągu tygodnia, a nie jestem pewna gdzie powinnam je zapisać, by uniknąć potem wielokrotnego przepisywania i kreślenia po stronach plannera, czego bardzo nie lubię.

Motywacja tygodnia

Tutaj najczęściej wpisuję, w ramach inspiracji, jakiś motywujący cytat. W sieci ciągle znajduję coś nowego i to mój sposób, by te motywujące słowa zachować na dłużej. Dzięki temu, że na stronę z planem udanego tygodnia zaglądam codziennie – często na ten cytat zerkam. Przydaje się w chwilach, gdy już totalnie nic mi się nie chce :)

Coś dla siebie

To najprzyjemniejsza część tej strony – ma zachęcać do tego, by cały tydzień nie był skupiony wyłącznie na realizowaniu zadań. Manicure, masaż, wyjście do kina lub na drinka ze znajomymi, wieczorne lenistwo na kanapie z oglądaniem seriali, spacer, treningi… Każdy sam decyduje :) Ja często umieszczam tu np. odświeżenie manicure, wieczór offline, czy uzupełnienie albumu Project Life. To nie tyle zadanie do wykonania, co miłe przypomnienie o tym, że ja, mój czas i mój relaks również jest ważny.

Zakupy

W tym miejscu zapisuję przez cały tydzień listę zakupów, które robię zwykle w weekend. Często przyklejam tu małą, samoprzylepną karteczkę, którą potem zabieram ze sobą do sklepu.

Notatki

W notatkach często zapisuję zadania do wykonania w przyszłym, a nie bieżącym tygodniu, a później przenoszę je na kolejną listę. Czasem jakieś numery telefonu, czy losowe notatki.

Plan udanego tygodnia do wydrukowania

Plan Udanego Tygodnia – DO WYDRUKOWANIA

Plan tygodnia możecie sobie wydrukować na kartce formatu A5 i A4, dlatego przygotowałam go dla Was w dwóch różnych wersjach.

FORMAT A5 // FORMAT A4

A co dalej z wydrukiem? Mam kilka propozycji:

 • Umieścić go we własnym DIY plannerze (więcej różnych typów stron znajdziecie w zakładce DARMOWE PLIKI PDF do wydrukowania). Jego strony można połączyć na kilka różnych sposobów, np. poprzez bindowanie sprężyną drutową albo plastikową, wpiąć do segregatora.
 • Trzymać zawsze pod ręką gdzieś na biurku – najlepiej na podkładce z klipsem.
 • Nakleić na ścianę w pobliżu biurka, za pomocą taśm washi tape, które nie zniszczą powierzchni pomalowanej ściany, czy tapety.

Plan udanego tygodnia do wydrukowania

To jak – przyda się? :)

Jeśli zdecydujecie się korzystać z tego PLANNERA – koniecznie zasygnalizujcie mi to np. na mejla lub na Instagramie. Dodając zdjęcie pamiętajcie o hasztagu #designyourlifeplanner i oznaczeniu mnie @designyourlifepl, abym mogła je odnaleźć :) Widok Waszych zdjęć z wydrukami moich projektów zawsze bardzo, bardzo mnie cieszy! Udowadniacie mi wtedy, że moja praca ma sens i że powinnam ją kontynuować.

Tych z Was, którzy nie przepadają za rozwiązaniami D.I.Y. oczywiście zapraszam do sklepu :) Przypominam o specjalnej, sekretnej zniżce – z kodem „CZYTELNIK-DYL” otrzymacie -10% na swoje zamówienie.

Plan udanego tygodnia do wydrukowania

Macie może jakieś „zamówienia specjalne” na inne tego typu arkusze do planowania? Jest może coś, co chcielibyście zamknąć w jakiejś funkcjonalnej, dobrze przemyślanej tabeli? Koniecznie dajcie znać w komentarzach :)


 

 • Super sprawa :)

 • Mariola Merkel

  bardzo się przyda, dziękuję bardzo ;-)

 • Z nieba mi spadasz z tym tygodniowym planerem, zdecydowanie się przyda :)

 • Czytasz mi w myślach – dopiero co w piątek szukałam (m.in. na Twoim blogu) idealnego, jednokartkowego plannera tygodniowego…;-) dziękuję, dokładnie o taki mi chodziło!

 • Amelia

  Rewelacyjny wpis! Tego szukałam. Chciałabym zapytać, gdzie kupiłaś pióro ?

  • W jakimś zwyczajnym sklepie papierniczym, w wielu miejscach widuję te pióra, m.in. również w sklepie Paper Concept :)

 • Kasia

  Super pomysł. Już drukuje ;)

 • daywithlejdis

  Alino, Złota Dziewczyno!!!;* Właśnie ruszyłyśmy z blogiem i ten planner będzie idealny do zapisywania najważniejszych rzeczy do zrobienia ;) Dziękujemy! ;*

 • Agnieszka

  Hej! Czy będzie wersja w sklepie do kupienia własnie z organizacją tygodniową? Obecnie widzę tylko plan udanego dnia, a byłabym zainteresowana kupnem tygodniowej wersji. :)

  • W sensie, że cały notes wyłącznie z takimi stronami? Wszystkie identyczne?

   • Agnieszka

    Dokładnie tak. Np. od 2017 co tydzień nowa kartka, tj 52 stron. Nie wiem, czy to ma ogółem sens wizualny, dlatego pytam eksperta :)

 • Jej, jej, jej! Muszę wydrukować tę stronę. Myślę, że bardzo się przyda! Dziękuję ;*

 • Kiedyś używałam takiego analogowego ale od pewnego czasu staram się przechodzić na ten elektroniczny. Prywatnie testowałam dwa. Jednym z nich jest Asana, drugim Trello. Działają trochę inaczej ale nie ważą kilogramów w torebce. Wystarczy, że noszę ze sobą zapasowe buty i tony perfum :) Natomiast pamiętam, że te analogowe dawały więcej radości z wykreślania sukcesów :)

 • Oj tak, na pewno się przyda! :)

 • Przyda się, jasne :) Już drukuję a4, aby mieć dużo do zapisania. A u mnie w listopadzie będzie mnóstwo się działo ♥

 • Aleksandra

  Alino a dałoby się zrobić tak, by na jednej kartce A4 wstawić 2 plany Udanego Tygodnia w formacie A5?

  • szotka

   Jasne, wystarczy to zmienić w ustawieniach, tuż przed drukowaniem,

 • infinifable

  Dziękuję za wrzucanie tutaj przygotowanych plannerów – właśnie pobrałam całą paczkę. :) Są przejrzyste i starannie wykonane. Myślę, że sprawdzą się u mnie zarówno prywatnie jak i służbowo.
  Jestem ciekawa czy korzystasz z wszystkich, czy masz swoje ulubione?
  Pozdrawiam!

 • Kinga

  Planner… social media :) Dla osób publikujących w kilku miejscach, coś na wzór planowania na blogu. :)