Ciągnie mnie do siebie ostatnio ten Kraków coraz bardziej! Jak nie Hakuna Matata, to BAM (i jedna nazwa bardziej tajemnicza od drugiej). Edyta rzuciła pomysłem na spotkanie i niewiele się zastanawiając postanowiłam „jadę!”, tak samo jak kilkadziesiąt innych blogujących z całej Polski.

 

W moim ostatnim filmie o blogowaniu i Youtube mówiłam Wam jak fajne są spotkania z innymi blogującymi – na żywo. Strasznie podoba mi się to, że większość z nas chętnie rzuca komputery w kąt, wychodzi z wirtualnej przestrzeni i chętnie spotyka się, by porozmawiać twarzą w twarz.

Fantastyczną relację ze spotkania (i wszystkich naszych przygód w drodze na spotkanie wraz z Justyną :D) stworzyła Angelika z bloga Zelikowska.pl, a znajdziecie ją tutaj, świetnie to wszystko opisała :) Nie będę Wam relacjonować wszystkiego ze szczegółami, ale mam dla Was kilka zdjęć. Co do zdjęć – nie są mojego autorstwa, dlatego są podpisane.

Poniżej szczerzę się do Was w towarzystwie Nadine i Krufkowej, które strasznie miło było mi poznać :)

BAM2

Fot. Małgorzata Breczko

Poniższy gif zrobiła Angelika, mam nadzieję, że się nie obrazi, że go tutaj wrzuciłam, bo strasznie mi się podoba.

DZIEWCZYNY

Spotkanie w Hotelu City zaczęło się od dwóch wykładów/szkoleń: „Social media a blogowanie. Ciekawe przypadki i najlepsze praktyki.” Michała Sławińskiego i „Mechanizmy tworzenia” Tomka Biskupa. Trudno jest mnie czymś zaskoczyć w temacie social media (to się udało tylko jednej osobie jak na razie, pozdrowienia Kuba :D), więc Michał Sławiński miał trudne zadanie :) Kreatywna prezentacja/warsztaty Tomka Biskupa totalnie mnie oczarowała, nigdy wcześniej nie brałam udziału w czymś podobnym.

BAM6

Fot: Adrianna Sadkiewicz

Jak widzicie było nas sporo i każda z innej bajki. Były blogujące mamy, blogerki lifestylowe, rozwojowe, kosmetyczne, piszące o ogrodnictwie miejskim (a właściwie jedna taka pisząca o roślinkach, Basia)…

BAM3

Fot. Małgorzata Breczko

Po szkoleniach przyszedł czas na rozmowy, które pochłonęły nas na kilka dobrych godzin i picie pysznej kawy, którą specjalnie dla nas parzyli właściciele Palarni Kawy Kelleran.

BAM4

Fot. Cacynka

BAM5

Fot. Adrianna Sadkiewicz

A po oficjalnej części w okrojonym składzie wybraliśmy się na miasto, by zacząć drugą, mniej oficjalną część i rozmowy w mniejszym zamieszaniu…

BAM8

Fot. Małgorzata Breczko

Blo1

Fot. ja ;)

Spotkanie zakończyłyśmy na ławeczkach w parku, zajadając się pysznymi babeczkami z Cupcake Corner (moje nowe ulubione miejsce w Krakowie!). Bardzo miło spędziłam czas w towarzystwie (od lewej) Małgosi z Filozofii Jazdy, Zuzy z Unusual blog, Mari z Happier at life, Nadine z Bo ma być mrucznie, Agnieszki z Angnieszka-online, Magdy z bloga Krufkowa, Ani z Ania maluje, Basi ze Słonecznego Balkonu (Basia siedzi za mną, zakryłam ją całą, przepraszam Basiu!!:)) i dwóch rodzynków, którzy byli tak mili i zrobili nam kilka wspólnych fotek.

BAM7

Fot. Małgorzata Breczko

Dzięki dziewczyny za fajnie spędzone popołudnie! I dzięki Edyta za pomysł i organizację <3

 

To już wszystko… ale sporo kolejnych fajnych wydarzeń szykuje mi się w październiku, m.in. bloSilesia w Katowicach i druga edycja Hakuny, znowu do Krakowie. Do usłyszenia jutro!