Z czym Wam się kojarzy jesień? Czy jest do dla Was tylko wyjątkowo uciążliwy po ciepłych miesiącach chłód, deszcz, coraz krótsze dni i nuda? Takim skojarzeniem mówię stanowcze NIE. Co prawda kalendarzowe lato jeszcze trwa, ale to tylko teoria – w praktyce wygląda to czasami rano nawet tak (klik)

Ale nie ma co marudzić! Przekonam Was, że jesień może być naprawdę wspaniała. To będzie taki rodzaj terapii, również dla mnie samej. Planuję cały cykl postów, między innymi: jesienne przypisy, modowe inspiracje i oczywiście D.I.Y. A na dobry początek, aby odrobinę łatwiej było się pogodzić z tym, co już za nami – kilka pięknych inspiracji.

Źródło zdjęć (klik)

O czym myślę, gdy myślę: JESIEŃ? Coraz krótsze dni oznaczają coraz dłuższe wieczory, które również mają swój wielki urok. To więcej czasu dla siebie, więcej czasu na relaksującą lekturę, na zapachy takie jak wanilia i cynamon, które latem są nie do zniesienia, ogromne ilości aromatycznej herbaty. Wspólne oglądanie filmów, na które szkoda było czasu, bo aż szkoda było siedzieć przez ekranem monitora. Pełna wspaniałych wspomnień żegnam lato i już nie mogę się doczekać co przyniesie mi jesień :)

Mieliście pojęcie, że na najzwyczajniejszym liściu znajduje się cała paleta barw?

Źródło.

Źródło.

A jeśli chcecie powitać jesień JAK NALEŻY, może skusicie się na ten prosty D.I.Y.? Tutaj znajdziecie tutorial.

Źródło zdjęcia z nagłówka (klik).