Cześć Kochani! Ostatnio w weekendy trochę odpuszczam z blogowaniem i pracą, ale dzisiaj po prostu nie mogę się oprzeć, by nie pokazać Wam kilku moich nowych drobiazgów. Zwykle niewiele potrzeba mi do szczęścia – czasem wystarczy tylko krótka wizyta w Ikei… ;) Zaczęłam też powoli realizować moją sierpniową wishlistę.

 

Szykuje nam się w domu mały remont (a właściwie to „tuning” kuchni, o którym niedługo Wam napiszę) i przy okazji wizyty w Ikei wybrałam dla siebie (znowu) kilka niewielkich dekoracji do pokoju. O tym jak bardzo lubię ten sklep pisałam Wam już nie raz. Większość mebli w moim pokoju stamtąd pochodzi – szafy, komody, biurko, stolik, kanapa… (możecie je zobaczyć na przykład w tym poście).

 

Mała rzecz, a cieszy

Tym razem oczarowała mnie ażurowa, jasno kremowa doniczka i kwiatek, który bardzo przypadł Rysiowi do gustu (mam tylko nadzieję, że nie potraktuje go tak jak ostatnio zasadzoną bazylię, którą bezlitośnie poobgryzał!!!). Do kompletu wzięłam też niewielką podstawkę i tacę, na której pewnie znajdą się za jakiś czas jakieś zapachowe świece.

Mała rzecz, a cieszy

Mała rzecz, a cieszy

 

Udało mi się również zrealizować 1/7 mojej sierpniowej wishlisty. Torbę kupiłam w Reserved. Nie umiałam się jej już dłużej opierać – regularnie oglądałam ją w sklepie chyba od miesiąca… ;) Teraz tylko czekam aż zrobi się trochę chłodniej, by zacząć ją regularnie nosić, bo na razie wybieram raczej jaśniejsze kolory.

Mała rzecz, a cieszy

 

Pytanie za 100 punktów: czy zakup segregatorów w wesołych i soczystych kolorach skłoni mnie do ZROBIENIA PORZĄDKU W PAPIERACH, który odkładam już od, hmmm, ponad roku???

Mała rzecz, a cieszy

 

Na zdjęciu poniżej możecie zobaczyć moje wyprzedażowe łupy – w tym roku nie szalałam za bardzo. Kupiłam sobie za to dwa szale, które są tak duże, że teraz idealnie spisują się w roli plażowego pareo. Jak widzicie – już przetestowane. Znalazłam je w sklepie SIX, 15 zł sztuka! :)

PAREO

 

A na koniec – najważniejsza – nie taka mała! – rzecz, która cieszy. Chociaż chwila – on jest bardziej jak członek rodziny :) Był dzisiaj bardzo wdzięcznym modelem i pozwolił sobie na zrobienie aż trzech ostrych zdjęć!!! :)

Mała rzecz, a cieszy

 

# A jak Wam się udało polowanie na wyprzedażach w tym roku? Skromnie, czy trochę poszalałyście? Życzę Wam wszystkim udanego weekendu :)