wishlista sierpniowa

Po trzymiesięcznej przerwie pojawiam się z moją nową wishlistą… sporo rzeczy mi się ostatnio marzy ;) I mam ogromną nadzieję, że uda mi się całą tą listę w najbliższym czasie zrealizować!

 

Co mi się marzy w tym miesiącu?

1. Obiektyw 50mm/1.8 do mojego Canona (600D). Tak naaajbaaardziej chciałabym 50mm/1.4, ale jest na razie poza moim zasięgiem finansowym. Miałam okazję pobawić się tą tańszą pięćdziesiątką i utwierdziłam się w przekonaniu, że po prostu muszę ją mieć! Mam nadzieję, że uda mi się w nią zaopatrzyć jeszcze w sierpniu :)

2. A Beautiful Mess Photo Idea Book (klik). Dobrze już wiecie jak bardzo uwielbiam Elsie i Emmę, jest więc jasną sprawą, że po prostu MUSZĘ mieć ich książkę, gdy tylko pojawi się w regularnej sprzedaży… :)

 3. iPad Mini. Koniecznie biały! Ciągle jestem ostatnio gdzieś w drodze, a mój laptop jest zbyt duży i zbyt ciężki, by nosić go ze sobą. Odpisywanie na mejle na telefonie i ogarnianie bieżących spraw zaczyna być coraz bardziej kłopotliwe… Kurczę, on tak idealnie pasuje, by nosić go w torebce ;)

4. Asymetryczna spódnica (klik). Trend na asymetrię obserwuję na modowych blogach od jakiegoś czasu, ale nie chciało mi się zamawiać „słynnych” spodenek z Romwe. I oto jest – asymetryczna spodnica w Pull&Bear!

5. Czarna torebka (klik). Wypatrzyłam ją ostatnio w Reserved i ciężko się zastanawiam nad zakupem. Przypomina mi moją wymarzoną torebkę Michaela Korsa (klik!). Jestem coraz bliżej zakupu, bo wierzcie lub nie, ale nie posiadam ani jednej czarnej torby w swojej kolekcji.

6. Szminka MAC. MAC robi absolutnie najlepsze szminki, a moja ulubiona właśnie się kończy i już rozglądam się gdzie by tu uzupełnić braki. Najbliższy ich sklep mam niestety aż w Krakowie lub w Warszawie.

7. Duża, porządna walizka. Od zawsze podróżowałam z torbami z miękkiego materiału i kupiona rok temu miniwalizka na kółkach (w wielkości bagażu podręcznego do samolotu) odmieniła moje życie ;) Komfort podróżowania, gdy swój bagaż możemy ciągnąć za sobą, a nie nosić na ramieniu jest bez porównania. Muszę się dobrze rozejrzeć za jakąś większym egzemplarzem! (walizkę z wishlisty znalazłam TUTAJ).

 

Jak zrobiłam moją wishlistę?

Jeśli jesteście ciekawi w jaki sposób tworzę moje wishlisty, TUTAJ podzieliłam się z Wami moim sposobem :) („FAQ: Jak zrobić kolaż ze zdjęć? Wspólnie tworzymy majową wishlistę”).

 

# To tyle na dziś, zaraz wybywam z domu w poszukiwaniu klimy, a Wam wszystkim życzę udanego weekendu! :)