Jeśli jesteście z okolic Katowic – lub planujecie je odwiedzić – Sky Bar to jedno z miejsc, do których warto zajrzeć. Nie jest to zwykły lokal, do którego wybierzemy się na co piątkowy wypad na piwo ze znajomymi – ale idealne miejsce na wyjątkowy wieczór. Nie wybierzemy się tam na kolację, ale na drinka lub deser.

Na czym polega wyjątkowość tego baru? W dużej mierze na jego lokalizacji, bo Sky Bar mieści się na ostatnim, 27  piętrze hotelu Qubus, na ul.Uniwersyteckiej 13. Widok z 27 piętra jest niesamowity – jak na dłoni mamy całą panoramę Katowic.

Poniżej mam dla Was kilka zdjęć… żałuję, że nie miałam ze sobą aparatu, bo musiałam się ratować tym czym miałam, czyli telefonem.

Wystrój wnętrza? Idealnie trafił w mój gust. W barze jest cicho i spokojnie, a z głośników sączy się nie narzucająca się muzyka. Idealne miejsce na romantyczne spotkanie :)

Polecam wybrać się tuż przed zachodem słońca, widok jest rewelacyjny. Domyślam się, że w nocy również, będę musiała kiedyś sprawdzić!

Zdecydowanie nie jest to tanie miejsce – trzeba zapłacić również za samo wejście – a konkretnie 10 zł za osobę, aby otrzymać magnetyczną kartę, dzięki której windą dostaniemy się na 27 piętro. Drinki od mniej więcej 18zł w zwyż.  PRZEPYSZNE!

Poniżej mam dla Was jeszcze kilka zdjęć ze strony Sky Baru (klik) 

Miejsce jak najbardziej WARTE ODWIEDZENIA.