LILABOX.PL OTWARCIE

Nareszcie jest! Pracowałam nad nim przez kilka ostatnich miesięcy „w tajemnicy”, poświęcając mu każdą wolną chwilę i rezygnując z wielu godzin snu. Marzyłam o nim już od dłuższego czasu. I oto jest!!! Sklep internetowy z moją biżuterią oraz akcesoriami hand made www.lilabox.pl.

Skąd pomysł na Lilabox? Podobnie jak blog – sklep Lilabox powstał z miłości do rzeczy pięknych. Ci z Was, którzy czytają mnie od dłuższego czasu wiedzą jakiego fioła mam na punkcie biżuterii i wszelkich ozdób. A Ci, którzy znają mnie osobiście mało kiedy widzieli mnie bez jakiegoś naszyjnika czy korali na szyi :) Z tej pasji zrodził się pomysł na to, bo podzielić się z innymi osobami moimi pomysłami i stworzyć miejsce z modną biżuterią na każda kieszeń. Za główny cel postanowiłam sobie, by każda ze sprzedawanych przeze mnie rzeczy była zgodna z moim gustem i bym sama chciała ją nosić. Myślę, że ten plan jak najbardziej wypalił, bo ja biżuterię Lilabox noszę już od dłuższego czasu (niektóre naszyjniki i bransoletki już nawet widzieliście gdzieś na zdjęciach), a teraz będziecie mogły również może i Wy :)

woreczki lilabox.pl

Ilość produktów w sklepie będzie się sukcesywnie powiększać, a informacje o nich będą się pojawiać na Facebooku, TUTAJ. Zachęcam do polubienia! :) Oprócz biżuterii w planie są również akcesoria – na tę chwilę zobaczyć możecie np. podróżne etui na biżuterię, które jest efektem współpracy z moją kochaną mamą… :) Nasze etui to coś, czego zawsze mi brakowało i czego nie mogłam znaleźć na polskim rynku.

Własny sklep internetowy to również spełnienie marzeń o zostaniu własną szefową, o czym pisałam Wam w poście o postanowieniach na rok 2013. Dziękuję za trzymanie kciuków i wszystkie motywujące słowa. Kciuki jak najbardziej możecie trzymać dalej, bo dla mnie to wielki sprawdzian z organizacji czasu, planowania no i ogarniania spraw, o których kiedyś kompletnie nie miałam pojęcia.. ;)

A teraz coś specjalnie dla Was, czyli moich drogich czytelników :) Z kodem promocyjnym „designyourlife” otrzymacie 10% rabatu na swoje zakupy.

rabat 10% na zakupy www.lilabox.plDzięki, że jesteście ze mną :))