Pięć plus pięć… czyli 5 moich zdjęć z minionego tygodnia i 5 linków, którymi koniecznie chcę się z Wami podzielić. Uciekają mi ostatnio te tygodnie jak szalone i nie zapowiada się, by coś miało się w tej kwestii zmienić. Nie, żebym miała coś przeciwko temu… :)

 

Pięć zdjęć z ostatniego tygodnia

1. (powyżej) Na zdjęciu możecie zobaczyć fantastyczne wnętrze restauracji Con Amore na terenie Browaru Obywatelskiego w Tychach. w 100% w moim stylu – te cegły, stal i beton na wierzchu, ooo tak. Miałam przyjemność uczestniczyć tam w warsztatach fotografii mody (klik). Jedno ze zrobionych przeze mnie zdjęć możecie podejrzeć tutaj.

2. To moje ulubione zdjęcie z ubiegłego tygodnia. Wasze chyba też, bo dostało rekordową liczbę kliknięć na moim profilu na Instagramie. Zaczynając dzień z takim widokiem aż chce się uśmiechać.

Pięć plus pięć - Designyourlife.pl

3. W tym tygodniu oficjalnie zakończyłam współpracę z Akademickimi Inkubatorami Przedsiębiorczości (polecam je tym z Was, którzy mają ochotę pobawić się w firmę i sprawdzić, czy ich pomysł na biznes ma jakąkolwiek rację bytu) i zostałam „poważnym przedsiębiorcą”. Tak przy okazji – kwestia ubezpieczenia  zdrowotnego w naszym kraju jest strasznie problematyczna! Na zdjęciu Urząd mojego miasta.

Pięć plus pięć - Designyourlife.pl

4, 5. W ubiegły weekend miałam przyjemność uczestniczyć w warsztatach kulinarnych organizowanych przez firmę Oleofarm. Przygotowałyśmy wraz z dziewczynami same zdrowe pyszności.

Pięć plus pięć - Designyourlife.pl

Muszę się Wam pochwalić, że moja sałatka z karmelizowaną sałatą radicchio dostała nagrodę! Ponoć przypadkiem udało mi się zrobić najlepszy dressing, a opiekujący się nami kucharz wcale, ale to wcale mi nie pomagał, hihi.

piec-plus-piec-designyourlife2

I jeszcze mały bonus, czyli zbiór ostatnich zdjęć na Instagramie – to moje ulubione momenty z ostatnich dni.

Instagram Designyourlife.l

 

Pięć linków, które zainteresowały mnie w ubiegłym tygodniu

1. Lista 40 rzeczy, których nie chciałoby się żałować w przyszłości. Trafiają w sedno, do mnie w szczególności punkt 6, 24 i 34.

2. Na Słonecznym Balkonie Basi znajdziecie krótki instruktaż jak przygotować się do siania… mam zamiar skorzystać w tym roku i zorganizować sobie mały „ogródek”. Własna rukola to byłoby coś!

3. Nie ma to jak oryginalne wykorzystanie przedmiotów codziennego użytku… np. wieszaków, lub drucianych koszyków. Wyglądają super!

4. Zombie Samurai zaczął tworzyć poradnik na temat Google Analytics (+ część 2 poradnika). Jeśli blogujecie – wypisane przez niego rzeczy trzeba wiedzieć! Sama muszę się nauczyć jeszcze wiele o interpretowaniu konkretnych danych z moich statystyk.

5. Na koniec blogowe polecenie, bez wyszczególnionego konkretnego artykułu – Malvina Pe. Jeśli śledziliście share week, to z pewnością znaleźliście ją zarekomendowaną w wielu miejscach. Niewiele osób potrafi w tak dobry sposób pisać np. o relacjach damsko-męskich, u większości jest to moim zdaniem bardzo trudne do przełknięcia i strasznie banalne.

 

TAKIE wyróżnienie!

A skoro już jestem przy share weeku… to spotkało mnie ze strony innych blogerów OGROMNE WYRÓŻNIENIE. Chyba w całej mojej dwuletniej, blogowej karierze nie spotkało mnie jeszcze nic milszego. Prawie czterdziestu blogerów poleciło mnie w swoich zestawieniach, co zapewniło mi otrzymanie „Platynowego pucharu Share Week 2014” :D Bardzo, bardzo dziękuję!

 

To już wszystko dzisiaj, życzę Wam udanego tygodnia! Mnie czeka jutro kolejny dwudniowy wypad do Warszawy z Paulą, a za 5 dni… Rzym!!! Już nie mogę się doczekać.