Jeśli tak jak i ja posiadacie trochę więcej biżuterii niż nakazywałby zdrowy rozsądek – pewnie zastanawiacie się gdzie to wszystko pochować i pomieścić. Znalazłam więc dla Was kilka ciekawych pomysłów na to jak zorganizować sobie tę swoją kolekcję – i to bez większych nakładów finansowych. Z kilku propozycji już korzystam, kilka z nich z pewnością w niedługim czasie u siebie zastosuję – bo kolekcja się rozrasta :)

Z wieszaków jak najbardziej korzystam, vintage wieszak możecie również wygrać w moim konkursie. W taki sposób możemy wyeksponować nasze ulubione akcesoria jak np. bransoletki czy wisiorki.

Pierścionki i bransoletki w filiżankach wyglądają przecudnie – i znajdziecie je pewnie gdzieś we własnej kuchni (filiżanki, nie bransoletki) :)

A kto powiedział, że nasze akcesoria nie mogą być dekoracją samą w sobie?

Oryginalny pomysł, a takie lubię najbardziej!

Jeśli kiedyś, w przyszłości będę dysponowała własną garderobą z pewnością na przechowywanie biżuterii przeznaczę osobną komodę…

Transparentne pudełka to jest to – cała zawartość idealnie widoczna.

Tego typu organizery znajdziecie np. na allegro – w najbliższym czasie mam zamiar się w taki zaopatrzyć :)

Źrodło zdjęć: www.pinterest.com

Jak Wam się podobają moje propozycje? Może z któryś z nich już korzystacie? Albo zastosowałyście u siebie pomysły, których jeszcze nie ma w moim poście? Jeśli tak, to koniecznie się nimi podzielcie!