(TUTAJ grafika w powiększeniu)

Dlatego właśnie stworzyłam Design Your Life – nie chciałam, aby umknęły mi inspiracje, które moim zdaniem warte są zapamiętania.

Nie każdy pomysł mogę zrealizować od razu, czasem musi on dojrzeć przez całe tygodnie, czy miesiące – nie mogę więc o nim zapomnieć! Blog, jako internetowy zbiór inspiracji, spisuje się całkiem dobrze – jednak czuję, że to ciągle za mało. Nie każdy temat ma szansę doczekać się odrębnego posta, czasami jest ich po prostu zbyt wiele… dlatego postanowiłam znaleźć miejsce dla tych bliskich mi drobnostek i stworzyć moją pierwszą TABLICĘ INSPIRACJI.

Co znajdziecie na mojej tablicy? Piękne zdjęcia (nie tylko wnętrz), słowa, cytaty, ludzi i mnóstwo innych. Mam nadzieję, że spodobają się Wam moje cotygodniowe propozycje :)

SZEWRON
Wiedzieliście, że znane jako ZYG ZAG szlaczki to… szewron? Obecnie króluje – wzór szewronu pojawia się wszędzie! Na tkaninach, na dywanach, meblach, ścianach, ubraniach. Nie wiem jak Wy, ale ja jestem nim po prostu ZAUROCZONA! 

Źródło zdjęć

Krzesło ACAPULCO

Acapulco powstało w latach pięćdziesiątych w Meksyku, podobno inspiracją do jego powstania były hamaki Majów… idealne siedzenie w upalnym klimacie. Niesamowice podoba mi się jego ażurowa forma.

 

Źródło zdjęć

KORALOWE inspiracje

Koral jest na topie nie od dziś, jednak do mnie tego typu trendy docierają z opóźnieniem :)  Nie jestem w stanie wyobrazić sobie bardziej pasującego do lata koloru…

Źródło zdjęć