Witajcie kochani! Przybywam do Was z długo wyczekiwanymi wynikami konkursu. Dotarło do mnie prawie 600 zgłoszeń konkursowych i możecie sobie wyobrazić ile czasu zajęło mi przejrzenie ich wszystkich. Doba okazała się zbyt krótka, by ze wszystkim uporać się na czas :)

 

Wyniki konkursu STR8 – „Twój moment”

Oglądanie Waszych zdjęć było niesamowicie przyjemnym „wyzwaniem”, a obserwowanie napływających każdego dnia zgłoszeń stanowiło taki MÓJ MOMENT w ciągu dnia. Z pewnością będę do nich jeszcze wiele razy wracać.

Dziękuję bardzo wszystkim za udział i nie przedłużając już więcej prezentuję Wam osiem nagrodzonych fotografii, kolejność jest przypadkowa, ze zwycięzcami skontaktuję się mejlowo.

– Magdalena G. „Mój moment w ciągu dnia to chwila, kiedy wracam do domu i sięgam do torby po klucze. Przyczepiony do nich breloczek z napisem „lo mejor de mi casa es con quien la comparto”, czyli „najlepsze w moim domu jest to, z kim go dzielę” sprawia, że za każdym razem, gdy przekręcam klucze w zamku, uśmiecham się sama do siebie. Ten napis idealnie podkreśla piękno tej – niby zupełnie zwykłej – chwili.”

Konkurs Twój Moment

 

– Ewelina J. „Jedną z moich pasji jest rysowanie, na które przeznaczam każdą nadarzającą się okazję. Uwielbiam ten moment, kiedy mogę wziąć ołówek i naszkicować to, co siedzi mi w głowie, lub przenieść jakiś obraz ze zdjęcia, tak jak pokazałam to w załączniku- wzorowałam się m.in Rihanną :) Dzięki rysowaniu całkowicie odłączam się od rzeczywistości, tworząc coś mojego, coś co mnie wyraża. To dla mnie moment relaksu powodujący uśmiech na twarzy.”

Konkurs Twój Moment

 

– Anna Ch. „Mam taki rytuał – codziennie wieczorem rozmawiam z moim chłopakiem, który mieszka za granicą. Nawet kiedy jestem bardzo zmęczona albo miałam gorszy dzień rozmowa z Adamem zawsze poprawia mi humor.”

Konkurs Twój Moment

 

– Dorota R. „Najbardziej lubię chwilę, gdy po dniu spędzonym w hałasie, przy liczbach i równaniach – wracam do swoich czterech kątów i przy dźwiękach starego polskiego rock ‘n’ rolla płynących z gramofonu, zachwycam się pięknymi zdjęciami w ulubionym magazynie.”

Konkurs Twój Moment

 

– Natalia R. „Moją chwilą w ciągu dnia jest zwyczajne bycie z osobami, które kocham. Po codziennych obowiązkach, gdy przychodzi noc, spędzenie paru chwil razem jest ukojeniem dla duszy, naładowaniem się pozytywną energią. Obecnie codziennie celebrujemy chwile spędzone w formie „2w1 plus 1”. Już niedługo transformujemy się w „1 plus 1 plus 1″, ale poza tym to nic się nie zmienia :) Jakże niezwykła jest ta zwyczajność.”

Konkurs Twój Moment

 

– Eliza M. „Ta chwila w ciągu dnia, kiedy wsiadam na rower i pedałuję jak najdalej jest dla mnie najprzyjemniejsza. Wszystkie problemy i troski z którymi się zmagam zostają przesunięte na drugi plan. Oczyszczam swój umysł przez aktywność, która pomaga mi spokojnie pomyśleć, odetchnąć od wszystkiego i skupić się na pięknie otaczających mnie terenów. Piękno, dobro i promyk słońca jest wszędzie, tylko trzeba chcieć to dostrzec! „

Konkurs Twój Moment

 

– Karolina L. „Uwielbiam ten moment! Wstaję rano, idę do kuchni wstawić wodę na kawę, odwracam się i widzę cienie –  serduszka płynące do mojego śpiącego partnera ;)  Okna mamy od wschodu, więc jest to dosłownie moment, ponieważ po kilkunastu minutach serduszka znikają, a mój mężczyzna budzi się czując zapach kawy.”

Konkurs Twój Moment

 

– Angelika Z. „Moment, gdy mogę usiąść i napić się kawy bądź herbaty w zależności od tego na co w danym dniu mam ochotę i zwyczajnie na moment zapomnieć o obowiązkach. Jest to mój moment podładowania baterii do dalszego działania.”

Twój moment

 

Nagrody w konkursie

Każdy z ośmiu nagrodzonych otrzyma nagrody sponsorowane przez STR8:

aparat fotograficzny Fuji Instax 7S + wkład ze zdjęciami, by móc kontynuować uwiecznianie swoich ulubionych momentów na zdjęciach
książkę „A Beautiful Mess Photo Idea Book”, o której pisałam Wam tutaj, by nigdy nie zabrakło Wam inspiracji do fotografowania
zestaw kosmetyków STR8

nagrody str8

 

Kilka słów na koniec

Przesłaliście mi naprawdę niesamowite fotografie i inspirujące opisy. Wybierając zdjęcia nie zwracałam uwagi to, czy były robione telefonem, czy lustrzanką. Zdjęcia musiały mieć po prostu swój urok, a ich opis miał je dobrze uzupełniać. Zwracałam uwagę na Wasze indywidualne podejście do tematu. Wybór był bardzo, ale to bardzo trudny. Ilość Waszych zgłoszeń przeszła moje najśmielsze oczekiwania!

Bardzo dziękuję Wam za tak liczny udział oraz pozytywny odbiór konkursu, a także cierpliwość, którą musieliście się wykazać oczekując na wyniki.

Gratulacje dla zwycięzców! Wypatrujcie mejli ode mnie :)