Ostatnio uświadomiłam sobie, że mam w tym roku pierwsze takie prawdziwe wakacje w życiu :) Przez ostatnie 4 lata ograniczały mnie dni urlopu i nie pozwalały na zbytnią spontaniczność w podejmowaniu decyzji, a w czasach szkolnych lato było równoznaczne z 2 miesiacami w Bytomiu i ewentualnie krótkim wyjazdem na wieś. Teraz lato mamy w pełni, a ja mogę korzystać z niego na 100% :)))

 

Kilka słów o zdjęciach z ostatniego tygodnia.

1. Moje menu na dzień rozpusty ;)

2. Kosmetyk, na temat którego ostatnio zrobiło się bardzo głośno. Recenzje na blogach, filmy na youtube… doszłam do wniosku, że muszę sprawdzić na własnej skórze o co tyle szumu. Jak na razie używa mi się go bardzo przyjemnie.

3. Ciągle nie mogę znaleźć Aliny, a Edyta mówiła mi, że gdzieś już widziała ;))

4. Ostatnio daję czadu z nagrywaniem – postanowiłam, że czas zacząć traktować Youtube trochę poważniej i publikować dwa filmy tygodniowo. Mój kanał jest TU.

5. To moje ulubione zdjęcie z tego tygodnia… ach, lato lato <3

6. A tak wyglądamy, gdy usiłujemy sobie poradzić z upałem w czterech ścianach.

7. Absolutny must have na upały! Spróbujcie koniecznie! Wachlarz jest pamiątką z wakacji na Ibizie.

8. Miłe „spotkanie po latach” – pozdrowienia, Kamila!

9. Moje ulubione. Myślę, że opis jest zbędny :)

 

A teraz kilka rzeczy, które najbardziej zainteresowały i zainspirowały mnie w tym tygodniu w sieci.

 Dzisiaj nadrabiam zeszłotygodniowe zaległości i mam dla Was mnóstwo linków.

1. Pamiętacie, jak pisałam Wam o spotkaniu Hakuna Matata, na którym byłam w Krakowie? Wspominałam Wam wtedy o naszym „przełamywaniu się” i tańcach na środku Rynku. Obiecałam pokazać efekt – no więc FILM JUŻ JEST :)

2. Bardzo inspirujący film Alexa Ikonn’a – o tym jak być szczęśliwszym i mieć bardziej pozytywne nastawienie do siebie i życia.

3. Widzieliście już wykład Łukasza z 20m2Łukasza, w czasie którego opowiadał o robieniu pozornie niemożliwego i spotkaniu z Lady Gagą? Warto :)

4. Piękny przedpokój Wioli z InteriorsPl. Zakochałam się w tapecie!

5. Dalej wnętrzarsko – cudowna kuchnia Zosi z MakeCookingEasier.

6. Krótki film ze ślubu Emmy i Treya z AMB. Rany, coś pięknego :) Obejrzyjcie nawet, jeśli kompletnie nie interesują Was ślubne klimaty.

7. Tutorial z bardzo efektownym kokiem Karoliny z kanału Stylizacje.

8. Paula z One Little Smile przygotowała darmowe grafiki, które mogą się Wam przydać, jeśli chcecie trochę odmienić wygląd swojego bloga.

 

# To już wszystko, życzę Wam wszystkim udanego tygodnia! I pozdrawiam Was z Warszawy, w której zostaję jeszcze do jutra, więc jeśli ktoś może mi polecić jakieś miejsce czy knajpkę, którą koniecznie muszę odwiedzić, to będę bardzo wdzięczna :)