Moja miłość do blogów i do blogowania kwitnie, codziennie odkrywam nowe, warte uwagi strony. Ostatnio dzieliłam się z Wami moimi ulubionymi polskimi blogami, a dzisiaj nadeszła kolej na zagraniczne. Muszę szczerze Wam przyznać, że większą część inspiracji czerpię właśnie zza granicy – tam blogów jest więcej, dłużej działających i mocniej rozwiniętych, blogowanie w Polsce – na większą skale – stało się bardziej powszechne właściwie całkiem niedawno.

Wybór ulubieńców był jeszcze trudniejszy, niż ostatnio!

www.abeautifulmess.com to mój absolutny nr 1. Zaglądam codziennie, a nawet częściej :) To kopalnia informacji na temat D.I.Y., pomysłów na udekorowanie własnych 4 kątów, fotografii, mody trochę innej niż na reszcie blogów modowych, na temat prowadzenia własnego biznesu, organizacji swojego czasu, i wiele, wiele innych. Jego autorki to niezwykle sympatyczne siostry, których pasją jest tworzenie rzeczy pięknych. UWIELBIAM abeautifulmess!

www.sincerelykinsey.blogspot.com odkryłam stosunkowo niedawno, ale zakochałam się od pierwszego wejrzenia. Autorka tego bloga profesjonalnie zajmuje się fotografią, więc lektura jej postów to również prawdziwa uczta dla oka. Uwielbiam jej posty z niezwykle oryginalnymi D.I.Y., stylizacje i prezentowane zdjęcia z sesji.

na www.evelinabarry.com trafiłam z youtube, na którym Evelina prowadzi kanał modowy oraz lifestylowy. Na blogu prezentuje swoje outfity, D.I.Y., tutoriale i mnóstwo innych inspiracji. Tutaj możecie obejrzeć jej filmiki.

www.dulcecandy.com śledzę już od bardzo dawna. Dulce to youtubowa „beauty guru”, której pasją jest moda i stylizacja. Uwielbiam jej outfity i tutoriale – a przy okazji jest prześliczna, więc jej oglądanie to prawdziwa przyjemność ;)

www.leblogdebetty.com to blog modowy, jeden z wielu, który śledzę. Uwielbiam styl Betty, jest taki swobodny i niewymuszony – a ona we wszystkim wygląda świetnie.

A WY – jakie blogi regularnie odwiedzacie? Koniecznie podzielcie się linkami w komentarzach, również swoimi, chętnie przeglądam nowe strony :)