Czas na najbardziej ekshibicjonistyczny film, jaki mogłam nagrać, powiem Wam o sobie wszystko, co chcielibyście wiedzieć i zdradzę najbardziej gorące sekrety..haha, no dobra. To się nigdy nie zdarzy :) Jeśli chcecie usłyszeć na mój temat kilka mało poważnych i raczej mocno przypadkowych rzeczy, to zapraszam do oglądania ;))

 

50 przypadkowych faktów.. i mnóstwo moich dziwactw ;)

Długo zastanawiałam się, czy nagrywać ten film. Na Youtube krąży taki TAG o nazwie „50 przypadkowych faktów o mnie” i przez długi czas uważałam, że to jednak zbyt dużo. Ileż można. A sama oglądałam je bardzo namiętnie i strasznie miło było mi się dowiedzieć kilku zabawnych rzeczy o moich ulubionych vlogerkach :)  No i się przełamałam – no bo hej, to ja ustalam granice, których nigdy nie przekroczę i mam swoje tematy tabu, których nigdy z Wami nie poruszę. Myślę, że to zdrowe :)

Po wrzuceniu go do sieci obejrzałam go sobie na spokojnie jeszcze jeden raz i doszłam do wniosku, że… jestem jednak strasznie dziwna :)))))

 

Film poniżej:

Lista miejsc

 

# Mam nadzieję, że mój nowy vlog przypadł Wam do gustu i może udało się Wam uśmiechnąć przy jego oglądaniu ;) Ciekawa jestem ilu z Was udało się tak naprawdę dobrnąć do końca… :D