youtube1

Hej kochani! Zgodnie z zapowiedzią staram się ostatnio pojawiać na Youtube trochę częściej :) To wszystko dzięki Wam, bo prawdę mówiąc gdyby nie zachęty z Waszej strony, to pewnie brakło by mi motywacji , bo przygotowanie filmu wymaga ode mnie poświęceń :D Jego edycji muszę dokonywać na pożyczonym komputerze (mój niestety, ale nie ogarnia), a żeby wgrać go do sieci muszę specjalnie wybrać się do brata, który ma jakieś sensowne łącze internetowe – ale jestem mocno zdeterminowana :) No, to łapcie nowe video ;)

 

 

Ulubieńcy kilku ostatnich miesięcy – kosmetyki, gadżety, akcesoria

Część rzeczy, o których wspomniałam w filmie pojawiła się już w tym poście z moimi majowymi ulubieńcami, ale doszło kilka nowości :) Moim nowym faworytem została koralowa szminka z Maybelline, naszyjnik z H&M, spódnica z New Looka i inne – ale więcej usłyszycie w filmie :)

youtube2

youtube3

youtube4

Kilka słów na temat INTRO

Chciałam jeszcze powiedzieć kilka słów na temat intro, które pojawia się na początku moich video na Youtube. Nieustannie pytacie mnie w jaki sposób je zrobiłam, jak robi się takie animacje i czy mogę Wam jakoś pomóc. A ja muszę z przykrością stwierdzić, że nie mam zielonego pojęcia… :( Bo intro przygotował dla mnie mój kolega, Tomek, który jest również autorem szablonu tego bloga – tutaj możecie zobaczyć również inne jego prace. Oj, chciałabym posiadać umiejętność tworzenia takich animacji, no ale wszystko jeszcze przede mną. Jeszcze raz dzięki, Tomek!

INTRO DESIGNYOURLIFE

 

To tyle na dziś! Szykuję kilka specjalnych postów w najbliższym czasie, więc bądźcie czujni :)))