DIY organizer – kalendarz do wydrukowania, czyli: jak się zorganizować?

Jak się zorganizować? To łatwizna – wystarczy mieć organizer Design Your Life. A tak całkiem poważnie, to właśnie dzisiaj nadszedł ten długo oczekiwany dzień – zupełnie nowe strony organizera do wydrukowania już na Was czekają!

Po co zaprojektowałam własny organizer? Po to, by mieć narzędzie do planowania czasu spełniające moje oczekiwania w 100%. Więcej możecie o tym poczytać w poście z poprzednią wersją organizera DIY do wydrukowania – jeśli nie wiesz o czym mowa, to poniżej znajdziesz linki do poprzednich postów na ten temat.

Organizer do wydrukowania – wersja 1
• Organizer do wydrukowania – wersja 2

 

Co nowego w trzeciej wersji?

Właściwie wszystko! Zamiast powielać poprzednie formularze, postanowiłam zaprojektować zupełnie nowe. Podrzuciliście mi mnóstwo ciekawych propozycji i zabrałam się za te, które w komentarzach pojawiały się najczęściej. Przygotowałam dla Was:

•  Aż cztery nowe okładki!
• Stronę tytułową
• Nowy plan dnia w dwóch wersjach (z rubryką dla blogerów i bez niej, w związku z Waszymi sugestiami dodałam godziny od 6:00 rano)
• Plan całego roku na jednej stronie
• Plan tygodnia z godzinami (również od 6:00 rano)
• Przegląd tygodnia i śledzenie tygodniowych celów
• Śledzenie celów w miesiącu

Pytanie o program, który wykorzystałam do zaprojektowania formularzy pojawiło się pod poprzednim postem jakieś 125 razy, pomimo zamieszczenia tej informacji w treści posta.

Strony organizera tym razem zaprojektowałam w programie Adobe Illustrator. Przy wcześniejszych projektach korzystałam z programu Word (1 wersja – odpowiednio sformatowana tabela) oraz Corel Draw.

Organizer do wydrukowania - Designyourlife.pl

Wydruk stron

Strony wydrukowałam na zwykłym, białym papierze. Wydrukowałam je w punkcie ksero w moim mieście – wszystkie szablony należy wydrukować dwustronnie w taki sposób, by na każdej ze stron kartki A4 sąsiadowały ze sobą dwie strony organizera (funkcja wydruku dwustronnego z opcją lustrzanego odbicia). Jest to bardzo istotne, bo po wydruku każdą kartkę trzeba przeciąć w połowie. Gotowy kalendarz ma format A5, czyli połowę formatu A4.

Każda drukarka jest inna i posiada inne marginesy, więc przed wydrukowaniem całości dobrze jest wykonać próbę.

Połączenie stron – metalowa sprężyna zamiast plastikowej

Zdecydowałam się na spięcie wszystkich stron organizera poprzez bindowanie, ale trochę inne niż za pierwszym razem (poprzedni organizer miał grzbiet plastikowy).

Aby zbindować strony udałam się do tego samego punktu ksero, w którym drukowałam swoje strony. Pracownik podziurkuje Wam na miejscu wszystkie kartki i założy grzbiet druciany lub plastikowy za pomocą bindownicy.

Ile stron pomieści sprężyna?

Wydrukowany kalendarz rzecz jasna nie wystarczy na cały rok – i  taka opcja mi pasuje, bo wolę, by był lekki i niezbyt gruby, a za kilka miesięcy mogę wydrukować sobie nową, ulepszoną wersję. Mój organizer jest cienki – połączony został sprężyną o średnicy 8mm, która pomieściła ok. 60 kartek + dwie okładki (przód i tył).

Koszt zależny jest od:
• ceny wydruku dwustronnego w Waszym punkcie ksero
• ceny wydruku okładki
• ceny bindowania
• wybranej grubości sprężyny

Strony organizera do wydrukowania

Mam nadzieję, że już wszystko jest jasne i poskładanie własnego organizera nie przysporzy Wam zbyt wielu problemów. Już niedługo będę miała dla Was również przygotowane, wydrukowane organizery do kupienia.

Organizer do wydrukowania - Designyourlife.pl

Poniższe strony to pliki jpg – możecie je zapisać na dysku klikając na nie prawym przyciskiem myszy i wybrać „Zapisz obraz/element jako…”.

Strona tytułowa – najlepiej jest wydrukować ją po prostu na A5, bo potrzebujemy ją tylko jedną i nie musi być nadrukowana dwustronnie. Strona tytułowa do wydrukowania - Designyourlife.plRozpiska całego roku na jednej stronie. Może przydać się np. do zapisywania ważnych dat – urodzin, Świąt, różnych istotnych wydarzeń.Organizer do wydrukowania - plan roku - Designyourlife.pl

Przygotowałam dwie nowe wersje planu dnia. Pojawiły się dodatkowe godziny w rozpisce (od 6:00), miejsce na rozpisanie trzech najważniejszych zadań do zrealizowania danego dnia, lista „to do”, plan jadłospisu oraz miejsce na notatki. W drugiej wersji znalazła się dodatkowa rubryka „blog” oraz „wiadomości/godziny”.
Organizer do wydrukowania - plan dnia - Designyourlife.plOrganizer do wydrukowania - plan dnia - Designyourlife.pl

 

Organizer do wydrukowania - Designyourlife.pl

Przegląd całego tygodnia na jednej stronie + miejsce na notatki.

Organizer do wydrukowania - plan tygodnia - Designyourlife.pl

Przegląd tygodnia wraz z miejscem na kontrolę naszych celów lub wykonywanych codziennie, powtarzalnych czynności. Zapisujemy je po prawej stronie w tych pionowych prostokątach, a potem codziennie odznaczamy krzyżykiem w kratce, jeśli dana czynność/plan został wykonany. W poziomym prostokącie po prawej można zapisać – wedle uznania – np. najmilszą rzecz, która przydarzyła się nam danego dnia. Ja po lewej rozpisuję sobie plany związane z blogiem, jednakże mamy tu pełną dowolność.

Organizer do wydrukowania - tygodniowe cele - Designyourlife.pl

Śledzenie naszych codziennych celów/powtarzalnych czynności w ujęciu miesięcznym.

Organizer do wydrukowania - miesięczne cele - Designyourlife.pl

Specjalnie dla uczniów – strona do wpisywania ocen z poszczególnych przedmiotów, taki mały dzienniczek. Na amen zapomniałam o planie lekcji, który Wam obiecałam – dorzucę go tutaj w ciągu kilku dni.

Organizer do wydrukowania - dziennik ocen - Designyourlife.pl

 Okładki organizera do wydrukowania

Okładki przygotowane są w plikach o wysokiej rozdzielczości. Aby zapisać wybraną okładkę na komputerze najlepiej jest kliknąć na nią prawym przyciskiem myszy, a następnie wybrać „Zapisz obraz/element jako…”. Proporcja okładki przystosowana jest to wydruku w formacie A5 lub A4.
Okładka organizera do wydrukowania - Designyourlife.plOkładka organizera do wydrukowania - Designyourlife.plOkładka organizera do wydrukowania - Designyourlife.pl
Okładka organizera do wydrukowania - Designyourlife.plOkładka organizera do wydrukowania - Designyourlife.pl
Okładka organizera do wydrukowania - Designyourlife.plOkładka organizera do wydrukowania - Designyourlife.pl
Okładka organizera do wydrukowania - Designyourlife.pl

Organizer w formacie PDF do ściągnięcia

Jeśli wolisz drukować z plików PDF – przygotowałam również całościową „paczkę” ze wszystkimi stronami do ściągnięcia. Wiesz co byłoby super, jeśli zdecydujesz się zapisać plik i wydrukować sobie organizer? Byłoby super, gdybyś zechciał podzielić się linkiem do tego artykułu na Facebooku… :)

 OKŁADKI W PDF

 STRONY W PDF

 

Jeśli masz jeszcze jakieś pytania…

To pytaj w komentarzach. Ale zanim to zrobisz bardzo Cię proszę o przeczytanie tego posta w całości. W poprzednim nazbierało się prawie 300 ciągle powtarzających się pytań, na część których odpowiedź była w treści wpisu. Szanujmy proszę swój czas :) Starałam się opisać wszystkie kwestie naprawdę dokładnie.

Korzystasz z Organizera Design Your Life? Pisałeś/łaś o nim na blogu? Daj znać!

Bardzo często dostaję od Was mejle ze zdjęciami Waszych organizerów. Wielu z Was realizowało ich własne wersje i pisaliście o nich na swoich blogach. Podrzućcie linki do Waszych realizacji w komentarzach lub na mejla! Na pewno nie widziałam jeszcze wszystkich – możecie pisać na kontakt@designyourlife.pl

Przypominam też o specjalnym hashtagu na instagramie #designyourlifeplanner  i  #organizerDYL  oraz oznaczanie mnie jako  @designyourlifepl  przy Waszych zdjęciach, by żadna z Waszych realizacji mi nie umknęła. Przeglądanie ich sprawia mi naprawdę mnóstwo radości!

To co? Drukujecie, czy czekacie na gotowe do kupienia? ;)

 

Dalej szukasz organizera idealnego?

Jeśli dalej szukasz organizera idealnego, ale nie chcesz zajmować się samodzielnym drukowaniem oraz składaniem kartek i wolisz gotowy produkt – serdecznie zapraszam do mojego sklepu :)

>>> ORGANIZACJA OD ZARAZ <<<

organizacjaodzaraz.pl

 

 • Nat

  ❤❤❤

 • Iza

  Dziękuję bardzo Pani Alinko!

 • Jest super :) będę niedługo drukować

 • Iza

  Na pewno wykorzystam nowe szablony do organizera dla siebie i siostry :)

 • Rewelacja! :)
  Świetnie, że zdecydowałaś się na projekt organizera od nowa, świeżość aż od niego bije! Przesiadka z projektowania w Wordzie na Ilustratora to musiał być niezły szok ;) :D
  Na dokładkę zafundowałaś mi niezłą podróż sentymentalną z tą stroną dla uczniów – w szkole, i na studiach zresztą też ;), tworzyłam sobie takie zestawienia na każdy semestr. Ach, to były czasy ;)

  Czekam na „gotowca” od Ciebie! :)

  • W Wordzie też się da zrobić sensowne arkusze, myślę, że udało mi się to pokazać przy 1 wersji. Na szczęście nie trzeba mieć aż tak zaawansowanych/płatnych programów, że zrobić sobie szablony dla siebie :)

   • Absolutnie nie mówię, że się nie da! ;)
    Po prostu praca na tych dwóch programach jest kompletnie inna pod względem projektowania wszelkich grafik.

 • Eva Ian

  Świetne!!:D Czekam na gotowy :)

 • Iwona

  Czekałam dzisiaj na niego cały dzień :D jest świetny! :)

 • Bladyna

  O matko! Serio nie wiem czemu ale Twoje dzieło wyzwoliło we mnie wiele pozytywnej energii i motywacji. Jest idealny. Próżno takiego szukać w zwykłym sklepie. Dziękujemy!

  • A ja mam tyle pozytywnej energii gdy czytam Wasze komentarze! Chyba nie zasnę dzisiaj :)

 • Azig

  Ja poczekam na gotowy do kupienia! Ta wersja podoba mi się najbardziej ze wszystkich możliwości, bo zawiera jadłospis, plan dnia od 6 i dzienniczek ocen – niby studia, ale na filologii za dużo ich mam i się gubię z czego mam się podciągnąć. SUPER :)

 • Przegląd całego tygodnia na jednej stronie to rzecz, której mi brakuje we wszystkich kalendarzach i notesach, z których korzystam. A patrząc na dzienniczek ocen przeżyłam sentymentalny powrót do przeszłości :D

  A okładka dopasowana do nowej kolorystyki bloga mistrzostwo <3 O wszystkim myślisz!

 • Genialny, gratuluje pomysłowości :)
  W końcu kalendarz który mogę dostosować pod siebie.

 • Czytelniczka

  Świetneee :) Czekam na gotowyyy :D :) Już nie mogę się doczekać ;)

 • Dominika Łach

  Mam już taką ogromną potrzebę posiadania kalendarza, że drukuję i nie czekam :) Rubryczki blogowe wymiatają, przydadzą się bardzo, przestaną mi umykać pomysły na wpisy :) Tyle ładnych okładek i nie wiem na którą się zdecydować :)

 • Ann

  Kiedy można się spodziewać gotowca? :)

 • Izabela

  Alinko, nie rozumiem do końca zaznaczania celów w planie tygodnia: „Przegląd tygodnia wraz z miejscem na kontrolę naszych celów lub
  wykonywanych codziennie, powtarzalnych czynności. Zapisujemy je po
  prawej strony w tych pionowych prostokątach, a potem codziennie
  odznaczamy krzyżykiem w kratce, jeśli dana czynność/plan został
  wykonany.” Czy moglabyś przy okazji wrzucić zdjęcie zapisanego takiego planu tygodnia jak to powinno się robić?

  • Wrzucę Wam później przykłady wypełniania arkuszy, nie wyrobiłam się na wieczór, a nie chciałam już przekładać tej obiecanej na środę publikacji :)

   • Izabela

    No i bardzo dobrze, bo od rana odświeżałam stronę w oczekiwaniu na ten post, a na przykłady można poczekać! Tym bardziej, że ja i tak inwestuję w gotowca! :)

 • Izabela

  I mam nadzieję, że w sklepie będą do kupienia okładki ze słynnym Chevron! :D

  • Chevron, pepitka i paski będą na bank :)

   • Izabela

    W różnych wersjach kolorystycznych??? Nie mogę się doczekać!!! :D

 • Super! Najbardziej podoba mi się ta okładka w kolorach Twojego nowego logo! :) Taka delikatna ale nie nudna! <3

 • Ja poczekam na gotowca :)

 • Już nie mogę się doczekać, aż będzie do kupienia! :)

  • Ooo, czyli nie tylko ja jestem zbyt leniwa na drukowanie <3 Wspaniale!

 • Gość

  Gdzie go będzie można kupić i w jakiej cenie? :)

  • W sklepie, który oficjalnie ruszy za około tydzień. Bardzo proszę o jeszcze chwilę cierpliwości :)

 • Świeczek

  Bardzo się cieszę, że wreszcie jest!

  To, czego mi brakuje to strony na notatki oraz różnego rodzaju wishlisty (to-read, zakupy, i tak dalej). Miejsce, gdzie dopisujesz każdy pomysł, i masz je zawsze pod ręką.

  • Marta

   Albo po prostu pustych stron, z wyznaczonymi linijkami i miejscem na wpisanie nazwy, co na tej stronie się dzieje :)

 • Bardzo podoba mi się ostatnia okładka :-)

 • Wygląda świetnie! Ja na razie jeszcze szukam mojej metody na ogarnięcie wszystkiego, ale przyjdzie i na to czas :)

 • Aleksandra Magon

  Drukuję, ale okładkę robię własną – przygotowałam kolaż zdjęć ;) podrzucę fotkę jak tylko będzie gotowy! :)

 • ByJagnaBlog

  Na pewno skorzystam z planu tygodnia z celami i miesięcznych celów, ale
  niestety dzienne arkusze nie do użytku dla mnie – nie mam dnia pracy
  ograniczonego do dnia :P Jak to mówią, każdego się nie zadowoli, a ja
  zdecydowanie jestem w mniejszości.
  Kalendarz wygląda świetnie. I już uwielbiam kolorowe wersje okładek :)

  • Dla takich jak Ty również będę miała niedługo rozwiązanie ]:-> (pamiętacie emota z diabełkiem z gadu-gadu? hihi).

   • ByJagnaBlog

    Czy ty nas przypadkiem nie rozpieszczasz??? :) Czekam z niecierpliwością :)

 • Alicja Kasprzyk

  Czekałam z niecierpliwością na nową wersję organizera. Jest wspaniały! Teraz poczekam na gotowca i kupuje:) Gratuluję kreatywności! Pozdrowionka :*

 • illonky

  Ależ się cieszę, że jest ktoś taki jak Ty, który projektuje i udostępnia takim gamoniom jak ja organizery! Korzystałam z wersji poprzedniej, podobała mi się, ale ta jest faktycznie ulepszona, super!

 • Ola

  Jesteś niesamowita! :))) Ja jakoś z żadnym organizerem w takiej formie nie mogę się polubić, euforia jest na początku, a później nawet nie zaglądam. Ale Twój plan miesiąca i tygodnia wiszą u mnie na tablicy korkowej i jestem z nich bardzo zadowolona, dziękuję! :)

 • Pam

  Oczywiście czekam na gotowy do kupienia, bo jak sama się za to wezmę to będzie wyglądać masakrycznie w moim wykonaniu :D
  A kiedy można się spodziewać tych gotowych? :)

 • Aga

  super sprawa, ale brakuje mi tutaj kalendarza np. jeżeli będe chciała umówić się na spotkanie lub ustalić jakiś termin. Czekałam z niecierpliwością na ten kalendarz, ale z powodu powyższego chyba jednak zrezygnuje, ponieważ i tak będę musiała nosić ze sobą kalendarz ;-( Moim zdaniem chociaż na 1 czy 2 stronach powinien być

  • Spoko, to nie jest jeszcze moje ostatnie słowo jeśli chodzi o organizery.

   • Aleksandra Magon

    Ja podrzucam jeszcze pomysł na ewentualną kartkę ‚notatki’. Czystą, bez niczego więcej, na notowanie dłuższych form. Niby można dać czystą, ale z odpowiednią oprawą graficzną będzie ładniej. :)

 • To panele podłogowe. Niestety, ale nie jestem w stanie ich zidentyfikować, bo dostałam je jako odpady w markecie budowlanym…

 • Chyba się w końcu skuszę na jakiś organizer, bo nigdy nie potrafiłam ich używać, kupowałam i leżały, a ten sprawia wrażenie naprawdę praktycznego.

 • Marta

  Jesteś po prostu mistrzynią! Ten organizer jest niesamowity! :) Czekam z niecierpliwością na gotowca – spodziewam się rewelacyjnego efektu!
  No i okładka w nowych kolorach bloga – cudo! <3

 • Katarzyna

  Najchętniej już dziś pobiegłabym go drukować, ale chcę poczekać na plan zajęć, aby mieć już komplet stron. Próbowałam robić własne szablony w Word, ale po kilku projektach stwierdziłam, że są praktycznie identyczne z Twoimi, tak bardzo opowiada mi twój kalendarz :)

 • Jessica

  świetne to ! ! ! :) tylko właśnie, kalendarz niezbędny :) plissss <3

 • Alina, przebiłaś sama siebie!! Świetny organizer!! Skorzystam z niego sama. :)

 • cudo!!! :)

 • Świetny pomysł na własny organizer :) zwykły kalendarz do kupienia często okazuje się dla mnie nieprzydatny, bo nie ma w zasadzie nic do zaoferowania oprócz daty, a takie miejsce na jadłospis lub priorytety chociażby – zmienia podejście do notowania :)

 • Perfekcyjnie przemyślane i graficznie super wygląda. Jak dla mnie ideał! Pokuszę się o samodzielny druk :) Ciepło pozdrawiam.

 • Ja już zaczęłam drukować swój organizer wzorowany na Twojej drugiej wersji :) Ale nie wpadłam na to, żeby zaprojektować stronę z zadaniami na cały tydzień czy miesiąc. A przecież zawsze sobie gdzieś zapisuję czy coś zrobiłam każdego dnia czy nie albo nad biurkiem wieszam kartkę z kalendarza i odhaczam.
  Uwielbiam Twojego bloga! :)

 • Mary

  Jesteś niesamowita! Obecnie sama nie potrzebuję organizera, ale jestem
  zachwycona tym, jak bardzo dbasz o swoich czytelników :) I jeszcze
  strony przygotowane specjalnie dla uczniów, no po prostu brak mi słów!

 • Świetna robota! Udostępniłam gdzie mogłam. :-)

 • Ola

  Czekałam z niecierpliwością. Jest super. Tylko Twój organizer mi się sprawdza, a wypróbowałam naprawdę sporo.

 • Jeju Alina jesteś niesamowita!!! Wspaniały! Aż nabrałam 1500 więcej chęci do działania! Jasne, że drukuje, a jak to wyjdzie później z organizowaniem to się okaże, bo być może będę chciała kupić ten gotowy od Ciebie. Jeszcze raz dzięki! :*

 • Organizer jest świetny! Z niecierpliwością czekam na możliwość kupna gotowego! :)

 • Jak mnie kiedyś natchnie to może tak :)

 • Na start na pewno nie, a później to zobaczymy,

 • Za około tydzień :)

  • Paula

   a gdzie będzie można je dostać?:) słyszałam, że masz swój sklep internetowy, ale jestem z Tb dopiero od niedawna i nie znam adresu. Była bym bardzo wdzięczna, o podesłanie do niego linka:)

   • Sklep z produktami do zakupu ruszy oficjalnie dopiero za około tydzień. Część czytelników miała okazję zajrzeć do niego po zmianie szablonu.

  • gosc

   a jaka będzie cena? : )

 • Będzie go można kupić w moim sklepie i na pewno napiszę o tym na blogu.

 • Dzięki za uwagi! :)

 • Ha, chciałabym by tak było i bym musiała się martwić wyłącznie zbyt dużą ilością zamówień :D

  Co do Twojego pytania o brak godzin-połówek – po prostu zapisuję godzinę długopisem obok… :)

 • Z Moleskine to trudno konkurować… :D

 • W punktach ksero mają taki sam papier jaki kupujemy w ryzach do domu na własny użytek, zwykle jest to 80g, będzie idealny.

 • Tym razem się zmotywuję do zrobienia swojej wersji! Bardzo dziękuję :*

 • Aga Bielecka

  GENIALNE! Właśnie czegoś takiego szukałam! Myślałaś o zaprojektowaniu takiej aplikacji na telefon? Bo od dłuższego czasu szukam czegoś „do planowania” żeby był i kalendarz i lista zadań tygodniowa i miesięczna i wszystkie te rzeczy, które masz w wersji papierowej, ale nie ma czegoś takiego, niestety! Aga.

 • Zuzanna K

  Musiałaś się dużo napracować! Organizator genialny. ;)

 • Moja też, dlatego właśnie jest na głównym zdjęciu w poście :)

 • Panna Migotka

  Ja czekam na gotowy organizer do kupienia :) Mam tylko pytanie, czy nie dałoby się tak zrobić, żeby w organizerze były daty, tak jak w zwykłym kalendarzu? Bo z tego co rozumiem, to w poprzednich wersjach daty trzeba było wpisywać samemu i tak samo było z zaznaczaniem dni tygodnia.

 • Julia

  uwielbiam! a ile będzie kosztował

 • Michał Solecki

  Chciałem sam drukować, ale skoro za tydzień ruszy sklep to czekam z niecierpliwością :)!

 • Alinko swietny organizer, zresztą nie mogło być inaczej… czekam na gotowy organizer, ale przy okazji z inspiracją Twoim organizerem próbuję coś stworzyć własnego, pozdrawiam

 • Marysia Żmuda

  kiedy bedzie plan lekcji?

 • Ewelina B

  Bardzo ładnie wygląda :) Ach jaka szkoda, że w kalendarz na 2015 już się zaopatrzyłam, uwielbiam planować :D

 • Bardzo podoba mi się najnowsza wersja :)

 • Karina Królikowska

  Wow nie wierzę! Wydrukowałam sobie „trzymiesięczną wersję testową” organizera na wakacje i, skoro właśnie się skończył, chciałam znaleźć sobie brakujące strony a tutaj nie dość, że na samym wierzchu (bałam się jak je znajdę) to jeszcze ulepszone! Od razu widzę, że nowy układ codziennych stron rzeczywiście sprawdzi się lepiej a przecież już myślałam, że wersji 2.0 nie będzie dało się ulepszyć, dzięki! Teraz potrzebuję gotowego „na wczoraj”, ale na pewno w okolicy świąt sprawdzę, jak wyglądają wersje gotowe do kupienia :D.

 • Dominika

  Jak organizer będzie w sklepach, poproszę o wersję okładki dla facetów :) zamówię dla męża, który uwielbia planować:))

  • Ok, będę to miała na uwadze :) Miałam nadzieję, że paseczki są neutralne i takie hmm, unisex ;)

 • Paulla

  Hej hej :) Fajnie się składa, że publikujesz znów notkę o organizerze, bo właśnie chciałam Cię zaprosić na moją :D pożyczyłam twój projekt troszkę i wykonałam własny organizer :)
  Jeśli masz ochotę, zapraszam- http://www.diymydesign.blogspot.com

  • Dodałaś w moim szablonie dosłownie jeden napis – klientki – i uważasz, że to w porządku by publikować go na swoim blogu z nazwą własnego bloga na dole strony?

 • Tak, chodzi sprzedaż internetową :)

 • hoax61 .

  Zrobiłam! Jutro będę bindować :)

  http://instagram.com/p/t56Kp6kgly/?modal=true

 • Aniaa Ania

  Mam bardzo ważne pytanie czytałam twój wpis 2 razy i nigdzie nie moge znaleźć co po kolei mam układać czyli co pierwsze co drugie . no wiem ze pierwsze jest strona tytułowa ale co dalej to nie wiem troszkę się pogubiłam, proszę cię bardzo czy mogła być mi napisać to po kolei. I jeszcze takie pytanko na jakim papierze robisz 1 stronę ze się tak świeci. Ps. jesteś najlepsza

 • magdakropka

  Planowałam już do jakiegoś czasu zrobić taki organizer, widziałam wcześniejszą wersję, a tu pojawił się post z kolejną. Zbierałam się i zbierałam, a dziś dokończyłam drukowanie i zbindowałam. Dzięki za inspirację! :)
  http://instagram.com/p/t8pIXaHkXV/

 • Rubryka dla blogera jest świetnym pomysłem! Brakuje mi tego w każdym „kupnym” organizerze / kalendarzu :)

 • Okładki są mojego projektu i wydrukowane na papierze o wyższej gramaturze – w punkcie ksero.

 • Ewa S.

  Alinko, nie mogę się doczekać gotowca ! ;) Świetny jest ten organizer.

 • Alicja Kasprzyk

  Alinkoooo kiedy będzie do kupienia organizer?

 • Hej Alina! Wielkie dziękuję za organizer. Właśnie korzystam i jest
  naprawdę pomocny! Z mojego punktu widzenia miejsce na jadłsopis jest
  genialne. Świetny pomysł! A męczyłam się ze zwykłym kalendarzem…

 • Beata Paper Mill
 • Agnieszka

  Dałoby rade dodać jeszcze stronę poświęconą wydatkom powiedzmy tygodniowym coś w stylu jak jadłospis ale z nagłówkiem wydatki i na dole strony żeby można wpisać sumę z całego tygodnia :)

 • Olga

  Bardzo fajny organizer. Jest przemyślany i naprawdę świetny. Dzięki za niego

 • Twój organizer zainspirował mnie do stworzenia na jego podstawie kartek do księgi celów, dzięki <3, dosłownie 5 minut temu na to wpadłam

 • Ania Harańczyk

  kupiłabym taki organizer(czy jak to tam się nazywa) gdyby był na cały rok………….ale to nie możliwe,gdyż nikomu by się nie chciało sterczeć nad drukarką i drukować np. 365 kartek,ale myślę że to świetny pomysł na planowanie sobie dnia.Ps pozdrawiam :D

 • Organizer był w ciągłej sprzedaży od października 2014. Aktualnie sklep ma przerwę wakacyjną.

 • Mariola

  W jakim programie zrobiłaś organizer ???

  • Kamila

   Mariola, mam nadzieje że to ironia :)

   • Mariola

    Ten program???

 • Mariola

  Dzięki

 • Paulina Dyluś

  Cześć :D
  Uwielbiam twój organizer, przez cały poprzedni rok szkolny zapisywałam w nim różne daty kartkówek i sprawdzianów, wypełniałam także tabelę ocen :D Czy mogłabyś zaprojektować plan lekcji?? Bardzo by mi sie przydał w następnym roku nauki :) Poszukiwałam planu miesiąca do pobrania, mam zresetowany komputer i wszystko wyparowało :C Ten w formie tabeli bardzo dobrze się spisywał :D Czy jest może gdzieś miejsce na notatki w formie podobnej do planu miesiąca punktowanego? Gdzie mogę znaleźć projekt strony z wypitymi szklankami wody? Bardzo proszę o odpowiedź. Pozdrawiam :D

 • hej, nie działają linki :)

 • świetny jest :) zainspirowałaś mnie :)
  Mi akurat te wersja nie odpowiadą- denerwuje mnie rubryka jadłospis ponieważ nie planuje posiłków. Za to genialne jest miejsce na oceny, a o tym można pomarzyć w zwykłych kalendarzach.

 • bastaw0w

  czy jest możliwość odświeżenia linków do pobrania?

 • Alina, czy mogłabyś odświeżyć linki do pobrania? Aktualne niestety nie działają :(

 • Znalazłam Twój organizer przez przypadek i uważam, że chyba mi z nieba spadłaś…. Jak to dobrze, że jednak nie kupiłam ostatnio kalendarza na przyszły rok :)

 • Szczęka mi opadła… Od trzech lat robię własne kalendarze, ale Twój to pełen profesjonalizm.

 • Ostatnio oglądam się za organizerem ;) Pewnie ten Twój wykorzystam, a wtedy dam znać, ale troszkę boję ceny w jakimś ksero/drukarni..

 • Cooperek25

  Mam troszeczkę głupie pytanie, ale nigdy nie robiłam swój organizer. Czy w ksero jest możliwość przecięcia wszystkich stron czy będzie trzeba samemu wycinać.

  • Zorientuj się, czy wybrany przez Ciebie punkt ksero dysponuje gilotyną do papieru – i po problemie :)

 • Weronika Krakowiecka

  Mam pytanie. Jak wsadzić te kółka do tego organizera?

  • Wszystko szczegółowo dla Was opisałam. Nie wykonywałam ich samodzielnie, przeczytaj…

 • Roksana

  a czemu są czarnobiałe te przekładki ??

 • Asenata

  na jakim papierze najlepiej wydrukowac okladke?

 • szotka

  Bardzo się cieszę, że można pobrać te pliki jako pojedyncze strony – wcześniej wszystkie były od razu połączone i nie miałam w ogóle pomysłu jak to wydrukować.. Czy komuś się w ogóle udało? ;) Czy może macie najpierw x stron planu dziennego, później x stron jadłospisu, itd.? Nie rozumiem :D Ale cieszę się, że już mogę go sobie wydrukować :) Chociaż tu chyba nie ma wszystkich tych storn, które były poprzednio..