Art journaling to temat, który od pewnego czasu interesuje mnie coraz bardziej i bardziej. Zafascynowana oglądam art journale tworzone przez niezwykle uzdolnione (głównie) dziewczyny  i w myślach tworzę swoje własne. Jak na razie tylko w myślach, ale w najbliższym czasie z pewnością się to zmieni. Czym jest art journal? Art journal to kreatywny zapis naszych emocji, przemyśleń czy wspomnień – nie ogranicza nas format, materiał ani żadna technika. Możemy go wykonać w taki sposób, w jaki tylko mamy ochotę, możemy użyć papierowych wycinanek, tkanin, farb, szablonów, naklejek… Może mówić o naszym najmilszym wspomnieniu minionego lata, o stanie ducha, o marzeniach i planach. Tak naprawdę trudno jest to wytłumaczyć słowami, najlepiej po prostu zobaczyć – i wszystko zrozumiecie bez problemu.

Źródło – to art journal autorki bloga http://czekoczyna.blogspot.com, jestem oczarowana jej pracami, zajrzyjcie koniecznie na jej stronę

Źródło

Źródło

Źródło

Źródło

Źródło

Źródło

Źródło

Spotkaliście się już wcześniej z Art Journaling’iem? Jak Wam się podoba ten sposób wyrażania siebie? A może macie swoje ulubione artystki – jeśli tak, podzielcie się linkami koniecznie! :)