Szalone tempo życia, długa lista zadań, zbyt wiele obowiązków i zobowiązań, a w rezultacie brak czasu dla siebie. Wiadomo, są lepsze i gorsze dni. Czasem uśmiech nie schodzi nam z twarzy, a czasem trudno jest zmotywować się do podjęcia jakiegokolwiek sensownego działania. Co robić, żeby nie zwariować? Ja staram się pamiętać o tym, że chociaż nie każdy mój dzień musi być dobry, to na pewno w każdym dniu może wydarzyć się coś dobrego.

Chociaż jedna, mała, dobra rzecz. To może być jakaś ulotna chwila. To nie musi być wielkie szczęście. Wierzę, że umiejętność dostrzegania tych drobnostek decydująco wpływa na nasz nastrój, nastawienie do życia i postrzeganie własnej sytuacji.

O pozytywnym nastawieniu pisałam już wiele razy i prawdopodobnie jeszcze niejeden raz tego się podejmę. Nieustannie, bacznie rozglądam się wokół siebie i poszukuję wywołujących uśmiech na twarzy drobiazgów. To właśnie je najbardziej lubię uwieczniać na moich zdjęciach.

 

Konkurs TWÓJ MOMENT

O co chodzi z tym całym tajemniczym wstępem? Mam dla Was dzisiaj konkurs będący połączeniem dwóch najbliższych mi tematów, czyli dostrzegania drobnych, miłych momentów w każdym dniu oraz… fotografii. Marka STR8 Polska zaproponowała mi zorganizowanie dla Was konkursu na moich własnych zasadach. To do mnie należało wymyślenie zarówno zadania konkursowego, jak i wybranie dla Was nagród.

design

 

Nagrody w konkursie

Nagrodzę aż osiem zwycięskich prac zestawami składającymi się z:

aparatu fotograficznego Fuji Instax 7S + wkład ze zdjęciami, by móc kontynuować uwiecznianie swoich ulubionych momentów na zdjęciach
książki „A Beautiful Mess Photo Idea Book”, o której pisałam Wam tutaj, by nigdy nie zabrakło Wam inspiracji do fotografowania
zestaw kosmetyków STR8

nagrody str8

 

Zasady udziału w konkursie

1. Fotografujecie swój ulubiony moment w ciągu dnia – taki, który sprawia, że na Waszej twarzy pojawia się uśmiech. Chodzi o znalezienie w codziennym zamieszaniu chociaż chwili dla siebie, o szukanie przyjemności wypływającej ze zwykłych czynności i o ich celebrowanie.

2. Wysyłacie do mnie na mejla – konkurs@designyourlife.pl – zdjęcie uzupełnione 2-3 zdaniowym opisem wyjaśniającym dlaczego najbardziej lubicie właśnie tę chwilę, ten moment, wpisując koniecznie w tytule mejla „Konkurs – Twój moment”

3. Na wysłanie zgłoszenia macie czas do 29 marca do godziny 23:59.

4. Każdy uczestnik może wysłać tylko jedno zgłoszenie, zawierające jedno zdjęcie.

5. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone na blogu 31 marca z galerią zwycięskich zdjęć.

6. Wysłanie zgłoszenia jest jednoznacznie z akceptacją regulaminu konkursu.

 

Nagrody sponsoruje dla Was marka STR8, która do swojej akcji zwerbowała 9 blogerów i mnie, jako jedyną kobietę. Zostałam rodzynkiem :) Chociaż wiem, że czytają mnie głównie przedstawicielki płci pięknej, to przecież każda z nas ma też w swoim otoczeniu jakiegoś faceta, któremu będzie mogła sprawić przyjemność wygranym prezentem.

Aha! Na fanpage STR8 Polska już niedługo będzie miał miejsce również inny, ciekawy konkurs. Więc albo zajrzyjcie, albo przekażcie Waszym chłopakom/ braciom/ kolegom/ mężom, że będzie się tam działo.

 

Mój ulubiony moment w ciągu dnia możecie zobaczyć na  pierwszym zdjęciu… uwielbiam zjadanie łyżeczką puszystej pianki z cappucino czy latte. Bez względu na okoliczności filiżanka pysznej kawy sprawia mi każdego dnia ogromną przyjemność :) Sądzę, że nie jestem w tym osamotniona.

No, to co… jest ktoś chętny? Aparaty i telefony w dłoń – uwieczniamy! Nie mogę się już doczekać Waszych zgłoszeń.