Zaimprowizowana toaletka jest moim ulubionym meblem w pokoju. Pokazywałam Wam kiedyś jak przeprowadzałam jej metamorfozę, pamiętacie? :) Było to już dawno, dawno temu i mam ochotę na zmiany. Niejednokrotnie starałam się Wam udowodnić, że da się odmienić różne przedmioty i miejsca niewielkim kosztem. Dzisiaj mam dla Was zbiór moich „toaletkowych” inspiracji, zapraszam!

 

Nie mogę się już doczekać, aż będę na etapie urządzania własnego, pierwszego mieszkania i będę mogła opisywać Wam wszystkie zmiany krok po kroku… :) Trzymajcie kciuki, by udało mi się zrealizować ten plan w 2014 roku. Wreszcie miałabym co odmieniać i ozdabiać, bo chwili obecnej z większości pomysłów muszę zrezygnować, by nie zagracić doszczętnie niewielkiej przestrzeni.

 

Pomysł 1: Stworzenie „toaletki” ze zwykłego mebla

Aha,  to mówicie, że nie wszyscy widzieliście mój stary post z toaletką? Proszę bardzo, możecie go nadrobić tutaj: Metamorfoza mojej toaletki. W chwili obecnej wygląda w 95% tak jak na zdjęciu powyżej (i poniżej też) ;)

Pomysł na toaletkę - Designyourlife.pl

W sieci znalazłam mnóstwo zdjęć, na których dziewczyny pokazywały w jaki sposób stworzyły własne toaletki, zestawiając ze sobą meble np. z Ikei.

 

Pomysł 2: Eksponowanie ulubionej biżuterii

Przechowywanie całej naszej biżuterii na wierzchu nie będzie zbyt trafionym pomysłem, ale dlaczego by nie wyeksponować swoich ulubionych bransoletek czy pierścionków?

Jeśli brakuje Wam pomysłu na to w jaki sposób przechowywać swoją biżuterię, to odsyłam Was do mojego posta z 10 POMYSŁAMI NA PRZECHOWYWANIE BIŻUTERII, część z nich z pewnością sprawdzi się w przypadku toaletki.

Pomysł na toaletkę - Designyourlife.pl

 

Pomysł 3: Taca do przechowywania drobnych przedmiotów (DIY)

Wszelkie tace oraz inne podstawki świetnie sprawdzają się na toaletce, pomagając w uporządkowaniu niewielkich przedmiotów, takich jak. np. kolczyki. Moją tacę wykonałam samodzielnie i jakiś czas temu pokazywałam Wam cały tutotial: DIY DREWNIANA TACA – TUTORIAL.

DIY taca - Designyourlife.pl

 

Pomysł 4: DIY stojak na bransoletki

Jeśli jesteście takimi wielbicielkami bransoletek, jak ja, to z pewnością spodoba Wam się pomysł na specjalne ich wyeksponowanie. W jednym z moich starszych postów znajdziecie tutorial z DIY STOJAKIEM NA BRANSOLETKI, wykonanym z przedmiotów, które na pewno macie w domu :)

DIY stojak na bransoletki - Designyourlife.pl

DIY stojak na biżuterię - Designyourlife.pl

 

Pomysł 5: DIY stojak na biżuterię

Jeśli nie chcecie kupować specjalnego stojaka na biżuterię czy inne przedmioty, to taki piętrowy również możecie wykonać samodzielnie. Tutaj znajdziecie tutorial z moim DIY STOJAKIEM NA BIŻUTERIĘ.

Stojak na biżuterię DIY - Designyourlife.pl

Pomysł 6: Flakony perfum w roli eleganckiej ozdoby

Przymykamy oko na to, że flakony perfum powinno się chować przed promieniami słońca i nie dopuszczać do ich nagrzania się (gdy stoją np. w pobliżu okna). Najczęściej są przecież tak piękne, że chciałoby się móc podziwiać je jak najczęściej! :)

Dodatkowe, toaletkowe inspiracje

To jeden z moich faworytów – specjalnie oświetlenie przy lustrze to dopiero byłoby coś! :) A transparentne krzesło i białe futerko już mam…

To już wszystko dzisiaj. Mam nadzieję, że moje inspiracje przypadły Wam do gustu! Za jakiś czas pokażę Wam moją komodę po kolejnej metamorfozie. Z pewnością będzie minimalistycznie i bardziej elegancko, niż obecnie :)

Jeśli posiadacie swoje własne toaletki – zarówno te „prawdziwe”, jak i zaimprowizowane w taki sposób jak moja, to pochwalcie się w komentarzach. Wyjątkowo nie będę usuwać wrzuconych linków do reklamowanych postów :)

I na koniec przepraszam Was jeszcze za tak długie milczenie z mojej strony. Siła wyższa, wybaczcie.