Hej! Przygotowałam dla Was dzisiaj nowe DIY. Kilka dni temu na ciuchowych zakupach ogromnie spodobał mi się pewien naszyjnik, który zdecydowałam się dla Was (no i dla siebie!) odtworzyć. Jestem strasznie trudną klientką – przyglądając się biżuterii w sieciówkach dochodzę do wniosku, że większość modeli potrafię sobie zrobić w domu. Wszystkie etapy wykonania tego naszyjnika możecie zobaczyć w filmie :)
Materiały potrzebne do wykonania naszyjnika:
– włóczka (wykorzystaną przeze mnie ilość możecie zobaczyć w filmie poniżej)
– końcówki do rzemieni
– karabińczyk, 2 ogniwa i drobny łańcuszek do zapinania
– szczypce
– ozdoby wedle uznania: cyrkonie na pasku, łańcuszki i małe koraliki
– igła z nitką
– klej typu super glue
– nożyczki
Długość naszyjnika dostosowałam do siebie – wybrałam 40cm, bo taką właśnie długość ma mój inny, ulubiony naszyjnik. Aby zapleść 40cm warkocz potrzebowałam ok. 70-80cm odcinki włóczki (to zależy od tego, jak ciasno będziemy zaplatać).
Etapy wykonania naszyjnika
Wszystkie etapy powstania tego DIY naszyjnika możecie obejrzeć w moim nowym filmie :)
Na łańcuszkach owijających zapleciony warkocz dokleiłam jeszcze kilka dodatkowych cyrkonii, żeby było trochę bardziej ciekawie :)
Moje inne, biżuteryjne DIY:
– DIY bransoletka pleciona z koralików
– DIY bransoletka – łańcuch ze wstążką
– DIY bransoletki – łańcuszki z cyrkoniami
– DIY naszyjnik z guzików
– DIY naszyjnik w kształcie kołnierzyka
Jeśli ktoś zdecyduje się na wykonanie tego naszyjnika, niech koniecznie da mi znać. Uwielbiam dostawać zdjęcia wykonanej przez Was biżuterii i innych dekoracji według moich tutoriali. Pamiętajcie, by otagować mnie np. na Instagramie, bym mogła je zobaczyć! :)
Skoro już jesteśmy w biżuteryjnym temacie, to jeszcze w tym tygodniu będę miała dla moich czytelników konkurs, w którym do wygrania będzie biżuteria z mojego (już zamkniętego) sklepu. Mam nadzieję, że spodobają się Wam takie nagrody sponsorowane przeze mnie, a nie jakąś znaną markę :D (takie konkursy oczywiście też jeszcze będą).